Postępowanie zakończone 2026-07-14
Przebudowa drogi P1573R droga przez wieś Leżachów w km 0+800 - 1+050 strona prawa - polegająca na budowie chodnika
Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312464
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar KOSZOTYS OFERTOWY + PRZEDMIAR - Leżachów w km 0 800 do 1 050.xlsx
- SWZ SWZ chodnik Leżachów.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA.7z
- Inny SWZ chodnik Leżachów.docx
- Projekt PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/PZT_opis_LEŻACHOW.v3.pdf
- STWiOR PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/STWIORB.LEZACHOW.pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/4210.8.27.2026zaswiadczenie Lezachow.wp.pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/587_-_decyzjaLezachow (2).pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/BIOZ_Lezachow.pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/PRZEKROJE.LEZCHOWv2-rys 3 (1).pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/PZT.Lezachow.rys1 (4).pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/PZT.Leżachów.v2(2903)-pzt2.1 (1).pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/PZT.Leżachów.v2(2903)-pzt2.2 (1).pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/PZT.Leżachów.v2(2903)-pzt2.3 (1).pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/PZT.Leżachów.v2(2903)-pzt2.4 (1).pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/PZT.Leżachów.v2(2903)-pzt2.5 (1).pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/wt PGE Lezacxhow.pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/WT wod-kan Lezachow.pdf
- Inny PRZEBUDOWA DROGI P 1573R DROGA PRZEZ WIEŚ LEŻACHÓW W KM 0+186 – 0+870 I W KM 0+800 – 1+050 POPRZEZ BUDOWĘ CHODNIKA/zaświadczenie Leżachów.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
- Przebudowa mostu w km 2+052 w ciągu drogi powiatowej nr P1600 R ulica Żurawia - Przeworsk
- Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr P 1552R Majdan Sieniawski – Osówka Dolna – Nowiny
- Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr P 1543R Markowa – Gać – Przeworsk
- Remont chodników w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu przeworskiego