Postępowanie zakończone 2026-07-16
Budowa drogi leśnej „Ożańska ” położonej w leśnictwie Brzyska Wola
NADLEŚNICTWO LEŻAJSK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316679
- Zamawiający
- NADLEŚNICTWO LEŻAJSK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Kosztorys ofertowy_ budowa drogi leśnej Ożańska.xlsx
- SWZ SWZ_S.270.1.2.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_S.270.1.2.2026.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna_S.270.1.2.2026.zip
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ.zip
- Projekt Dokumentacja techniczna_S.270.1.2.2026/PAB_OZANSKA.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna_S.270.1.2.2026/PT_OZANSKA.pdf
- Projekt Dokumentacja techniczna_S.270.1.2.2026/PZT_OZANSKA .pdf
- STWiOR Dokumentacja techniczna_S.270.1.2.2026/STWiORB_OZANSKA.NL.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna_S.270.1.2.2026/Tabela robót ziemnych 0 000-3 467.xlsx
- Wzór umowy Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 10 wzór umowy postępowanie S.270.1.2.2026.doc
- Formularz Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 1 formularz oferty postępowanie S.270.1.2.2026.doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/~$ł. nr 10 wzór umowy postępowanie S.270.1.8.2025.doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/~WRL0912.tmp
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 11 Karta gwarancyjna postępowanie S.270.1.2.2026..doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 2a oświadczenia wykonawcy z art 125 ust 1 Pzp S.270.1.2.2026.doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 2b oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust 5 Pzp S.270.1.2.2026.doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 3 zobowiązanie zakres robót postępowanie S.270.1.2.2026.doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 4 zobowiązanie do udost zasobów postępowanie S.270.1.2.2026.doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 5 wykaz robót budowlanych postępowanie S.270.1.2.2026.doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 6 wykaz osób skierowanych do wyk zamówienia postępowanie S.270.1.2.2026.doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 7 wykaz narzędzi postępowanie S.270.1.2.2026.doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 8 oświadczenie dot. grupy kapitałowej Postępowanie S.270.1.2.2026.doc
- Inny Załączniki nr od 1 do 11 do SWZ/zał. nr 9 oświadczenie o aktualn informacji postępowanie S.270.1.2.2026.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP