Postępowanie zakończone 2026-07-03
Remonty dróg leśnych będących w zarządzie Nadleśnictwa Leżajsk: 1. Remont drogi leśnej o nr inw. 242/523, 2. Remont drogi leśnej o nr inw. 220/1031.
NADLEŚNICTWO LEŻAJSK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294047
- Zamawiający
- NADLEŚNICTWO LEŻAJSK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ postępowanie S_270_1_3_2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu nr 2026-BZP 00294047-01.pdf
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ.zip
- Inny załączniki nr 13-14 do SWZ Dokumnetacja projektowa_Remonty dróg.zip
- Inny załącznik nr 12 do SWZ.zip
- Przedmiar załącznik nr 12 do SWZ/zał. nr 12 Kosztorys ofertowy.xlsx
- Wzór umowy załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 10 wzór umowy postępowanie S.270.1.3.2026.doc
- Formularz załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 1 formularz oferty postępowanie S.270.1.3.2026.doc
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 11 Karta gwarancyjna postępowanie.docx
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 2a oświadczenia wykonawcy z art 125 ust 1 Pzp.docx
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 2b oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust 5 Pzp.docx
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 3 zobowiązanie zakres robót postępowanie.doc
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 4 zobowiązanie do udost zasobów postępowanie.doc
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 5 wykaz robót budowlanych postępowanie.doc
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 6 wykaz osób skierowanych do wyk zamówienia postępowanie.doc
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 7 wykaz narzędzi postępowanie.doc
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 8 oświadczenie dot. grupy kapitałowej Postępowanie.doc
- Inny załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 9 oświadczenie o aktualn informacji postępowanie.doc
- STWiOR załączniki nr 13-14 do SWZ Dokumnetacja projektowa_Remonty dróg/2. STWiORB/STWiORB.pdf
- Inny załączniki nr 13-14 do SWZ Dokumnetacja projektowa_Remonty dróg/1. Projekt/PAB.pdf
- Inny załączniki nr 13-14 do SWZ Dokumnetacja projektowa_Remonty dróg/1. Projekt/PZT.pdf
- Inny załączniki nr 13-14 do SWZ Dokumnetacja projektowa_Remonty dróg/1. Projekt/Remont droga 220-1031.pdf
- Inny załączniki nr 13-14 do SWZ Dokumnetacja projektowa_Remonty dróg/3. MDCP/MDCP_Zakres 1.pdf
- Inny załączniki nr 13-14 do SWZ Dokumnetacja projektowa_Remonty dróg/3. MDCP/MDCP_Zakres 2.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, wzór umowy, formularz oferty, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP