Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Zagospodarowanie terenu polegające na budowie miejsc postojowych na terenie leśnictwa Czarna
NADLEŚNICTWO LEŻAJSK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408888
- Zamawiający
- NADLEŚNICTWO LEŻAJSK
- Główny kod CPV
- 44112100-9 — Wiaty
- Miejsce wykonania robót
- Czarna
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ postępowanie S_270_1_4_2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026.7z
- Przedmiar załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/Zał. nr 12 a-b-c Przedmiar robót zagospodarowanie terenu L. Czarna/Przedmiar robót - załącznik nr 12C.docx
- Przedmiar załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/Zał. nr 12 a-b-c Przedmiar robót zagospodarowanie terenu L. Czarna/zał. 12a przedmiar robót zagospodarowanie mc. Czarna.pdf
- Przedmiar załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/Zał. nr 12 a-b-c Przedmiar robót zagospodarowanie terenu L. Czarna/Zał. 12b przedmiar robót zagospodarowanie mc. Zalesie.pdf
- Projekt załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/zał. nr 14 dokumentacja miejscowość Czarna/OPIS .pdf
- Projekt załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/Zał. nr 14 dokumentacja miejscowość Zalesie/OPIS .pdf
- Wzór umowy załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 10 wzór umowy postępowanie S.270.1.4.2026.doc
- Formularz załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 1 formularz oferty postępowanie S.270.1.4.2026.doc
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 11 Karta gwarancyjna postępowanie.docx
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 2a oświadczenia wykonawcy z art 125 ust 1 Pzp S.270.1.4.2026.docx
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 2b oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust 5 Pzp.docx
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 3 zobowiązanie zakres robót postępowanie S.270.1.4.2026.doc
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 4 zobowiązanie do udost zasobów postępowanie S.270.1.4.2026.doc
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 5 wykaz robót budowlanych postępowanie S.270.1.4.2026.doc
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 6 wykaz osób skierowanych do wyk zamówienia postępowanie S.270.1.4.2026.doc
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 8 oświadczenie dot. grupy kapitałowej Postępowanie S.270.1.4.2026.doc
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/załączniki nr 1-11 do SWZ/zał. nr 9 oświadczenie o aktualn informacji postępowanie S.270.1.4.2026.doc
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/Zał. nr 13 SSTWiORB Zagospodarowanie terenu Leśnictwo Czarna/SSTWiORB Zagospodarowanie terenu L. Czarna.pdf
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/zał. nr 14 dokumentacja miejscowość Czarna/1A.pdf
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/zał. nr 14 dokumentacja miejscowość Czarna/1Z.pdf
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/zał. nr 14 dokumentacja miejscowość Czarna/2A.pdf
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/zał. nr 14 dokumentacja miejscowość Czarna/2Z.pdf
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/Zał. nr 14 dokumentacja miejscowość Zalesie/1A.pdf
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/Zał. nr 14 dokumentacja miejscowość Zalesie/1Z.pdf
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/Zał. nr 14 dokumentacja miejscowość Zalesie/2A.pdf
- Inny załączniki nr 1-14 postępowanie S.270.1.4.2026/Zał. nr 14 dokumentacja miejscowość Zalesie/2Z.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP