Postępowanie zakończone 2026-08-27
Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w obrębie Poręby Dymarskie i Ostrowy Tuszowskie
Gmina Cmolas
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390046
- Zamawiający
- Gmina Cmolas
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ostrowy Tuszowskie, pow. kolbuszowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ _FOGR_L.RG.IV.271.24.2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu L.RG.IV.271.24.2026.pdf
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026.zip
- Przedmiar Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. 4.1 do SWZ - Przedmiar robót 24.2026.pdf
- Przedmiar Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. 4.2 do SWZ - Przedmiar robót 24.2026.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. Nr 5.1 do SWZ.24.2026/Opis OT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. Nr 5.2 do SWZ.24.2026/Opis PD.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. nr 3.1 - Proj. post. umowy dla cz.1.docx
- Formularz Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. nr 1.1 Formularz ofertowy dla części Nr 1.docx
- Formularz Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. nr 1.2 Formularz ofertowy dla części Nr 2.docx
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. 2 do SWZ - Oświadczenie L.RG.IV.271.24.2026.docx
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji 24.2026.docx
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. nr 3.2 - Proj. post. umowy dla cz.2.docx
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. Nr 5.1 do SWZ.24.2026/1 OT.pdf
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.24.2026/Zał. Nr 5.2 do SWZ.24.2026/1 PD.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Cmolas
- Przyjazna gmina, dostępna przestrzeń - dostosowanie budynków użyteczności publicznej w Cmolasie do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych
- Budowa boiska do siatkówki plażowej oraz obiektów małej architektury w ramach realizacji projektu „Razem dla Rewitalizacji – Edukacja i Integracja w Cmolasie”
- Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Cmolas
- Modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Cmolas poprzez wymianę hydrantów naziemnych