Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04
Przyjazna gmina, dostępna przestrzeń - dostosowanie budynków użyteczności publicznej w Cmolasie do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych
Gmina Cmolas
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401098
- Zamawiający
- Gmina Cmolas
- Główny kod CPV
- 45313000-4 — Instalowanie wind i ruchomych schodów
- Miejsce wykonania robót
- Cmolas, pow. kolbuszowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-04
- Termin realizacji
- 2026-11-30
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_dostepnosc_UG_L.RG.IV.271.27.2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu L.RG.IV.271.27.2026.pdf
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.27.2026.zip
- Przedmiar Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.27.2026/Zał. 4 do SWZ - Przedmiar robót _27.2026.pdf
- SWZ Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.27.2026/Zał. 5 do SWZ - Dokumentacja techniczna 27.2026.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.27.2026/Zał. 3 - Proj. post. umowy 27.2026.docx
- Formularz Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.27.2026/Zał. 1 Formularz ofertowy 27.2026.docx
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.27.2026/Zał. 2 do SWZ - Oświadczenie L.RG.IV.271.27.2026.docx
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.27.2026/Zał. 6 do SWZ - Wykaz robót budowlanych_27.2026.docx
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.27.2026/Zał. 7 do SWZ - Wzór zobowiązania_27.2026.docx
- Inny Załączniki do SWZ L.RG.IV.271.27.2026/Zał. 8 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji 27.2026.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-11-30.
- Do terminu składania ofert zostało 1 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Cmolas
- Budowa boiska do siatkówki plażowej oraz obiektów małej architektury w ramach realizacji projektu „Razem dla Rewitalizacji – Edukacja i Integracja w Cmolasie”
- Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w obrębie Poręby Dymarskie i Ostrowy Tuszowskie
- Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Cmolas
- Modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Cmolas poprzez wymianę hydrantów naziemnych