Postępowanie zakończone 2026-08-07
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Cmolas
Gmina Cmolas
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359666
- Zamawiający
- Gmina Cmolas
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Cmolas, pow. kolbuszowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. 4 do SWZ - Przedmiar robót 22.2026.pdf
- SWZ SWZ_PO_L.RG.IV.271.22.2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu L.RG.IV.271.22.2026.pdf
- Inny Załączniki 1-3 i 6-9 do SWZ L.RG.IV.271.22.2026.zip
- Wzór umowy Załączniki 1-3 i 6-9 do SWZ L.RG.IV.271.22.2026/Zał. 3 - Proj. post. umowy 22.2026.docx
- Formularz Załączniki 1-3 i 6-9 do SWZ L.RG.IV.271.22.2026/Zał. 1 Formularz ofertowy 22.2026.docx
- Inny Załączniki 1-3 i 6-9 do SWZ L.RG.IV.271.22.2026/Zał. 2 do SWZ - Oświadczenie L.RG.IV.271.22.2026.docx
- Inny Załączniki 1-3 i 6-9 do SWZ L.RG.IV.271.22.2026/Zał. 6 do SWZ - Wykaz robót budowlanych_22.2026.docx
- Inny Załączniki 1-3 i 6-9 do SWZ L.RG.IV.271.22.2026/Zał. 7 do SWZ - Wzór zobowiązania_22.2026.docx
- Inny Załączniki 1-3 i 6-9 do SWZ L.RG.IV.271.22.2026/Zał. 9 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji 22.2026.docx
- Inny Załączniki 1-3 i 6-9 do SWZ L.RG.IV.271.22.2026/Załącznik Nr 8 do SWZ_22.2026.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Cmolas
- Przyjazna gmina, dostępna przestrzeń - dostosowanie budynków użyteczności publicznej w Cmolasie do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych
- Budowa boiska do siatkówki plażowej oraz obiektów małej architektury w ramach realizacji projektu „Razem dla Rewitalizacji – Edukacja i Integracja w Cmolasie”
- Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w obrębie Poręby Dymarskie i Ostrowy Tuszowskie
- Modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Cmolas poprzez wymianę hydrantów naziemnych