WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-21

Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych

MIASTO I GMINA KAŃCZUGA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00352942
Zamawiający
MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-21
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-21

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 1a - kosztorys ofertowy_część 1 - RRG.271.13.2026.WS.xls
  • Przedmiar 1b - kosztorys ofertowy_część 2 - RRG.271.13.2026.WS.xlsx
  • Przedmiar dokumentacja technicza - OPZ/3. Przedmiar - część 1.xls
  • Przedmiar dokumentacja technicza - OPZ/4. Przedmiar - część 2.xlsx
  • STWiOR dokumentacja technicza - OPZ/1. STWiORB Drogowe (koryto- stabilizacja - kruszywo-masa).docx
  • STWiOR dokumentacja technicza - OPZ/2. ROZDZIAŁ V.0 - SST - D - 00.00.00 Wymagania ogolne.doc
  • SWZ 0 - SWZ - RRG.271.13.2026.WS.pdf
  • Wzór umowy 6 - Projekt umowy_część 1 - RRG.271.13.2026.WS.doc
  • Formularz 1 - Formularz ofertowy_część 1 - RRG.271.13.2026.WS.docx
  • Formularz 1 - Formularz ofertowy_część 2 - RRG.271.13.2026.WS.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - BZP.pdf
  • Inny 2 - Oświadcznie art 125 ust 1 - wykonawca - RRG.271.13.2026.WS.doc
  • Inny 3 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - RRG.271.13.2026.WS.doc
  • Inny 4 - Oświadcznie art 125 ust 5 - PUZ - RRG.271.13.2026.WS.doc
  • Inny 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby - wzór - RRG.271.13.2026.WS.doc
  • Inny 6 - Projekt umowy_część 2 - RRG.271.13.2026.WS.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: MIASTO I GMINA KAŃCZUGA