Postępowanie zakończone 2026-07-28
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę miejsca ukrycia ludności w Kańczudze w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00348493
- Zamawiający
- MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 1a - Opis przedmiotu zamówienia [OPZ] - RRG.271.12.2026.WS.pdf
- SWZ 0 - SWZ - RRG.271.12.2026.WS.pdf
- Wzór umowy 6 - Projekt umowy - RRG.271.12.2026.WS.doc
- Formularz 1 - Formularz ofertowy - RRG.271.12.2026.WS.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - BZP.pdf
- Inny 2 - Oświadcznie art 125 ust 1 - wykonawca - RRG.271.12.2026.WS.doc
- Inny 3 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - RRG.271.12.2026.WS.doc
- Inny 4 - Oświadcznie art 125 ust 5 - PUZ - RRG.271.12.2026.WS.doc
- Inny 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby - wzór - RRG.271.12.2026.WS.doc
- Inny 7 - Tabela elementów.xlsx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP