Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18
Modernizacja dróg i chodników gminnych na terenie Miasta i Gminy Kańczuga [2]
MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416552
- Zamawiający
- MIASTO I GMINA KAŃCZUGA
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Kańczuga, pow. przeworski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar dokumentacja technicza - OPZ/1. Kosztorys pomocniczy.xlsx
- Przedmiar dokumentacja technicza - OPZ/2. Przedmiar.pdf
- Przedmiar dokumentacja technicza - OPZ/2. Przedmiar.xls
- STWiOR dokumentacja technicza - OPZ/3. Wymagania ogolne.doc
- STWiOR dokumentacja technicza - OPZ/4. STWiORB Drogowe (koryto- stabilizacja - kruszywo-masa).docx
- SWZ 0 - SWZ - RRG.271.16.2026.WS.pdf
- Wzór umowy 6 - Projekt umowy - RRG.271.16.2026.WS.doc
- Formularz 1 - Formularz ofertowy - RRG.271.16.2026.WS.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - BZP.pdf
- Inny 2 - Oświadcznie art 125 ust 1 - wykonawca - RRG.271.16.2026.WS.doc
- Inny 3 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - RRG.271.16.2026.WS.doc
- Inny 4 - Oświadcznie art 125 ust 5 - PUZ - RRG.271.16.2026.WS.doc
- Inny 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby - wzór - RRG.271.16.2026.WS.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 15 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP