Postępowanie zakończone 2026-08-28
Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Smarżowa na dz. nr ewid. 684, 556/2, na odcinku 550,00mb
GMINA BRZOSTEK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391834
- Zamawiający
- GMINA BRZOSTEK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Smarżowa, pow. dębicki, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar IZP.271.27.2026 - zał. nr 6 - Przedmiar robót.pdf
- STWiOR IZP.271.27.2026 - zał. nr 9 - STWiORB.doc
- SWZ IZP.271.27.2026 - Swz Fogr.doc
- Wzór umowy IZP.271.27.2026 - zał. nr 7 - Wzór Umowy.docx
- Formularz IZP.271.27.2026 - zał. nr 1 - FormularzOfertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny IZP.271.27.2026 - zał. nr 2a - Oświadczenie o przeslankach wykluczenia z postepowania-Podmioty.doc
- Inny IZP.271.27.2026 - zał. nr 2 - Oświadczenie o przeslankach wykluczenia z postępowania - Wykonawca.doc
- Inny IZP.271.27.2026 - zał. nr 3 - Zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny IZP.271.27.2026 - zał. nr 4 - Wykaz zrealizowanych robot budowlanych.doc
- Inny IZP.271.27.2026 - zał. nr 5 - Oświadczenie z art 117 ustawy(dotKonsorcjum).docx
- Inny IZP.271.27.2026 - zał. nr 8 - Dokumentaja projektowa.png
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA BRZOSTEK
- Przebudowa dróg wewnętrznych w gminie Brzostek
- Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacji w Gminie Brzostek.
- Ochrona obszarów cennych przyrodniczo w gminie Brzostek poprzez budowę przydomowych oczyszczalni ścieków
- Odwodnienie budynku Szkoły Podstawowej w Kamienicy Górnej poprzez wykonanie drenażu, izolacji fundamentów, przebudowę kanalizacji deszczowej oraz ciągów pieszych wraz z wykonaniem pochylni
- Modernizacja wentylacji grawitacyjnej w Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzostku