Postępowanie zakończone 2026-07-24
Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacji w Gminie Brzostek.
GMINA BRZOSTEK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346121
- Zamawiający
- GMINA BRZOSTEK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ uługa projektowania.docx
- Wzór umowy załącznik nr 2 - Projektowane postanowienia umowy na usługę.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załącznik nr 1.docx
- Inny załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia.zip
- Przedmiar załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - kanalizacja sanitarna etap I/PRZEDMIAR zad. IV-1. PFU -NAWSIE Brzosteckie.pdf
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/OPZ - kanalizacja Zadanie 1.docx
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/OPZ - Magistrala Zadanie 2 i 3.docx
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - kanalizacja sanitarna etap I/1.1. -zad. IV.1, STWIOR BIOZ PFU Nawsie Brzosteckie.pdf
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - kanalizacja sanitarna etap I/2026.02.27_PFU_BRZOSTEK_akt Rys.2_ETAP_IV.pdf
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - kanalizacja sanitarna etap I/zad.1 -PFU -etap IV-1, Kan. Nawsie B..doc
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - Wodociąg Przeczyca - Skurowa (MAGISTRALA ETAP - III)/1.1. -zad.1 Opis Skurowa-Przeczyca, PFU. WODOCIĄG.doc
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - Wodociąg Przeczyca - Skurowa (MAGISTRALA ETAP - III)/1.2. -zad.2 Opis Skurowa-Przeczyca, PFU. WODOCIĄG.doc
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - Wodociąg Przeczyca - Skurowa (MAGISTRALA ETAP - III)/2026.04.15_PFU_Brzostek Rys.01_Orientacja_mala.pdf
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - Wodociąg Przeczyca - Skurowa (MAGISTRALA ETAP - III)/2026.04.15_PFU_Brzostek Rys.02.pdf
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - Wodociąg Przeczyca - Skurowa (MAGISTRALA ETAP - III)/2026.04.15_PFU_Brzostek Rys.03.pdf
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - Wodociąg Przeczyca - Skurowa (MAGISTRALA ETAP - III)/2026.04.15_PFU_Brzostek Rys.04.pdf
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - Wodociąg Przeczyca - Skurowa (MAGISTRALA ETAP - III)/2026.04.15_PFU_Brzostek Rys.05.pdf
- Projekt załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - Wodociąg Przeczyca - Skurowa (MAGISTRALA ETAP - III)/2026.04.15_PFU_Brzostek Rys.06.pdf
- Inny załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - kanalizacja sanitarna etap I/P-11, P-12, P-13, parametry NAWSIE B. WOLA B..XLS
- Inny załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - kanalizacja sanitarna etap I/zad. IV.1. -Bilans ścieków -NAWSIE B..XLS
- Inny załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - Wodociąg Przeczyca - Skurowa (MAGISTRALA ETAP - III)/1.3. -Zestawienie dlugosci zsumowane, zad.1,2.xlsx
- Inny załącznik nr 3 - opis przedmiotu zamówienia/PFU - Wodociąg Przeczyca - Skurowa (MAGISTRALA ETAP - III)/2026.04.15_Zestawienie_dlugosci.xlsx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA BRZOSTEK
- Przebudowa dróg wewnętrznych w gminie Brzostek
- Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Smarżowa na dz. nr ewid. 684, 556/2, na odcinku 550,00mb
- Ochrona obszarów cennych przyrodniczo w gminie Brzostek poprzez budowę przydomowych oczyszczalni ścieków
- Odwodnienie budynku Szkoły Podstawowej w Kamienicy Górnej poprzez wykonanie drenażu, izolacji fundamentów, przebudowę kanalizacji deszczowej oraz ciągów pieszych wraz z wykonaniem pochylni
- Modernizacja wentylacji grawitacyjnej w Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzostku