Postępowanie zakończone 2026-08-03
Ochrona obszarów cennych przyrodniczo w gminie Brzostek poprzez budowę przydomowych oczyszczalni ścieków
GMINA BRZOSTEK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346993
- Zamawiający
- GMINA BRZOSTEK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt IZP.271.22.2026 - zal_nr_6 - Oczyszczalne ścieków Kamienica Górna do 5 osób.docx
- Projekt IZP.271.22.2026 - zal_nr_6 - Oczyszczalne ścieków Kamienica Górna powyżej 5 osób.docx
- SWZ IZP.271.22.2026 - SWZ.docx
- Wzór umowy IZP.271.22.2026 - zal_nr_7-wzór umowy.docx
- Formularz IZP.271.22.2026 - zal_nr_1-formularz_ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny IZP.271.22.2026 - SWZ.docx
- Inny IZP.271.22.2026 - zal_nr_2a-oswiadczenie_o_przeslankach_wykluczenia_z_postepowania-podmioty.docx
- Inny IZP.271.22.2026 - zal_nr_2-oswiadczenie_o_przeslankach_wykluczenia_z_postepowania-wykonawca.docx
- Inny IZP.271.22.2026 - zal_nr_3-zobowiazanie_podmiotu.docx
- Inny IZP.271.22.2026 - zal_nr_4-wykaz_zrealizowanych_robot_budowlanych.docx
- Inny IZP.271.22.2026 - zal_nr_5-oswiadczenie_z_art_117_ust_4_(dot_konsorcjum).docx
- Inny IZP.271.22.2026 - zal_nr_6 - TOM 1.pdf
- Inny IZP.271.22.2026 - zal_nr_6 - TOM 2.pdf
- Inny IZP.271.22.2026 - zal_nr_6 - TOM 3.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA BRZOSTEK
- Przebudowa dróg wewnętrznych w gminie Brzostek
- Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Smarżowa na dz. nr ewid. 684, 556/2, na odcinku 550,00mb
- Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacji w Gminie Brzostek.
- Odwodnienie budynku Szkoły Podstawowej w Kamienicy Górnej poprzez wykonanie drenażu, izolacji fundamentów, przebudowę kanalizacji deszczowej oraz ciągów pieszych wraz z wykonaniem pochylni
- Modernizacja wentylacji grawitacyjnej w Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzostku