Postępowanie zakończone 2026-07-23
Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia oświetlenia ulicznego kablowego w gminie Miejsce Piastowe w 2026 r.
Gmina Miejsce Piastowe
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331254
- Zamawiający
- Gmina Miejsce Piastowe
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wykluczenie.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie dot. grupie kapitałowej.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 6a do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar Zadanie nr 1.-Budowa oświetlenia ul. Dębowej (bocznej) w Targowiskach/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Zadanie nr 2.- Budowa oświetlenia ul. Handlowej w Targowiskach/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Zadanie nr 3.- Budowa oświetlenia kablowego w Zalesiu -EtapII/Przedmiar robót..pdf
- Przedmiar Zadanie nr 4. - Budowa oświetlenia ul. Szkolna w Rogach- Etap II/Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Zadanie nr 5. - Budowa oświetlenia ulicznego ul. Rajsy w miejscu Piastowym/Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Zadanie nr 6.-Budowa oświetlenia kładki dla pieszych Rogi/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Zadanie nr 7.- Budowa oświetlenia kladki dla pieszych Wrocanka-Niżna Łąka/Przedmiar.pdf
- Przedmiar zadanie nr 8.- Budowa oświetlenia droga do SIM Niżna Łąka/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Zadanie nr 9.- Budowa oświetlenia ul. Nawsie w Łężanach/Przedmiar robót Budowa Oświetlenia ulicznego Łężany ul Nawsie.pdf
- Projekt Zadanie nr 1.-Budowa oświetlenia ul. Dębowej (bocznej) w Targowiskach/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Zadanie nr 2.- Budowa oświetlenia ul. Handlowej w Targowiskach/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Zadanie nr 3.- Budowa oświetlenia kablowego w Zalesiu -EtapII/Projekt techniczny Targowiska (Zalesie)-Lampy L7-11.pdf
- Projekt Zadanie nr 4. - Budowa oświetlenia ul. Szkolna w Rogach- Etap II/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Zadanie nr 5. - Budowa oświetlenia ulicznego ul. Rajsy w miejscu Piastowym/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Zadanie nr 6.-Budowa oświetlenia kładki dla pieszych Rogi/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Zadanie nr 7.- Budowa oświetlenia kladki dla pieszych Wrocanka-Niżna Łąka/Projekt techniczny.pdf
- Projekt zadanie nr 8.- Budowa oświetlenia droga do SIM Niżna Łąka/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Zadanie nr 9.- Budowa oświetlenia ul. Nawsie w Łężanach/Projekt techniczny.pdf
- STWiOR Zadanie nr 1.-Budowa oświetlenia ul. Dębowej (bocznej) w Targowiskach/Specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Kryteria równoważności dla zastosowanych w opisie przedmiotu zamówienia nazw własnych.pdf
- Inny Opis przedmiotu zamowienia.pdf
- Inny Zadanie nr 1.-Budowa oświetlenia ul. Dębowej (bocznej) w Targowiskach/PZT Targowiska ul boczna Debowej.pdf
- Inny Zadanie nr 2.- Budowa oświetlenia ul. Handlowej w Targowiskach/PZT Targowiska ul Handlowa.pdf
- Inny Zadanie nr 2.- Budowa oświetlenia ul. Handlowej w Targowiskach/Schemat i zestawienie materiałowe.pdf
- Inny Zadanie nr 2.- Budowa oświetlenia ul. Handlowej w Targowiskach/Specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Zadanie nr 3.- Budowa oświetlenia kablowego w Zalesiu -EtapII/PZT Zalesie -lampy L7-L11.pdf
- Inny Zadanie nr 3.- Budowa oświetlenia kablowego w Zalesiu -EtapII/Specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Zadanie nr 3.- Budowa oświetlenia kablowego w Zalesiu -EtapII/Zestawienie montażowe Zalesie część II.pdf
- Inny Zadanie nr 4. - Budowa oświetlenia ul. Szkolna w Rogach- Etap II/PZT Rogi ul Szkolna.pdf
- Inny Zadanie nr 4. - Budowa oświetlenia ul. Szkolna w Rogach- Etap II/Specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Zadanie nr 4. - Budowa oświetlenia ul. Szkolna w Rogach- Etap II/Zestawienie montażowe Rogi ul. Szkolna część II.pdf
- Inny Zadanie nr 5. - Budowa oświetlenia ulicznego ul. Rajsy w miejscu Piastowym/PZT Miejsce Piastowe ul Rajsy cz II.pdf
- Inny Zadanie nr 5. - Budowa oświetlenia ulicznego ul. Rajsy w miejscu Piastowym/PZT Miejsce Piastowe ul Rajsy cz I.pdf
- Inny Zadanie nr 5. - Budowa oświetlenia ulicznego ul. Rajsy w miejscu Piastowym/specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Zadanie nr 5. - Budowa oświetlenia ulicznego ul. Rajsy w miejscu Piastowym/Zestawienie montażowe Miejsce Piastowe ul Rajsy - część I.pdf
- Inny Zadanie nr 6.-Budowa oświetlenia kładki dla pieszych Rogi/PZT Rogi ul Kościelna.pdf
- Inny Zadanie nr 6.-Budowa oświetlenia kładki dla pieszych Rogi/Specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Zadanie nr 7.- Budowa oświetlenia kladki dla pieszych Wrocanka-Niżna Łąka/PZT Wrocanka - Niżna Łąka.pdf
- Inny Zadanie nr 7.- Budowa oświetlenia kladki dla pieszych Wrocanka-Niżna Łąka/Specyfikacja techniczna.pdf
- Inny zadanie nr 8.- Budowa oświetlenia droga do SIM Niżna Łąka/PZT Niżna Łąka.pdf
- Inny zadanie nr 8.- Budowa oświetlenia droga do SIM Niżna Łąka/Specyfikacja techniczna.pdf
- Inny zadanie nr 8.- Budowa oświetlenia droga do SIM Niżna Łąka/Zestawienie materiałowe Niżna Łąka.pdf
- Inny Zadanie nr 9.- Budowa oświetlenia ul. Nawsie w Łężanach/PZT Łężany Nawsie.pdf
- Inny Zadanie nr 9.- Budowa oświetlenia ul. Nawsie w Łężanach/Schemat i zestawienie materiałowe.pdf
- Inny Zadanie nr 9.- Budowa oświetlenia ul. Nawsie w Łężanach/Specyfikacja techniczna.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miejsce Piastowe
- Przystosowanie podpiwniczonej części budynku Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Miejscu Piastowym na potrzeby miejsc doraźnego schronienia
- Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia oświetlenia ulicznego kablowego w gminie Miejsce Piastowe w 2026 r.
- Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia oświetlenia ulicznego kablowego w gminie Miejsce Piastowe w 2026 r.
- Przebudowa drogi gminnej nr 114954R ul. Franciszkańska w km 0+002,75 – 0+228,00 wraz z przebudową skrzyżowania DP 1976R ul. Św. Jana w m. Głowienka
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. Bronisława Markiewicza w Łężanach i Targowiskach