WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-24

Przebudowa drogi gminnej nr 114954R ul. Franciszkańska w km 0+002,75 – 0+228,00 wraz z przebudową skrzyżowania DP 1976R ul. Św. Jana w m. Głowienka

Gmina Miejsce Piastowe

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00333196
Zamawiający
Gmina Miejsce Piastowe
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-09

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i o spełnianiu warunków udziału.doc
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.doc
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 5a do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
  • Przedmiar Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/przedmiar w km 0+002,75 - 0+006.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/przedmiar w km 0+006-0+228.pdf
  • Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Opis _techniczny.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/STWiORB.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/mapa sytuacyjna.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/opis techniczny typ1.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/opis techniczny typ2.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/opis techniczny typ4.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/opis techniczy typ3.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/profil.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/projekt org. ruchu - opis.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/projekt org. ruchu.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Przekroje.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Miejsce Piastowe