Postępowanie zakończone 2026-07-22
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. Bronisława Markiewicza w Łężanach i Targowiskach
Gmina Miejsce Piastowe
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327833
- Zamawiający
- Gmina Miejsce Piastowe
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wykluczenie.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie dot. grupie kapitałowej.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 5a do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Kosztorys ofertowy - przedmiar robót.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Projekt zagospodrowania terenu- sieć ks w Łężanach i Targowiskach.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Szegółowa specyfikacja techniczna.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miejsce Piastowe
- Przystosowanie podpiwniczonej części budynku Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Miejscu Piastowym na potrzeby miejsc doraźnego schronienia
- Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia oświetlenia ulicznego kablowego w gminie Miejsce Piastowe w 2026 r.
- Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia oświetlenia ulicznego kablowego w gminie Miejsce Piastowe w 2026 r.
- Przebudowa drogi gminnej nr 114954R ul. Franciszkańska w km 0+002,75 – 0+228,00 wraz z przebudową skrzyżowania DP 1976R ul. Św. Jana w m. Głowienka
- Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia oświetlenia ulicznego kablowego w gminie Miejsce Piastowe w 2026 r.