Postępowanie zakończone 2026-06-10
Przebudowa budynku "Hali warsztatu", nr inw. 472/102 – ETAP I
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krasiczyn zs. w Przemyślu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00259226
- Zamawiający
- Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krasiczyn zs. w Przemyślu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZG.270.1.1.2026.pdf
- SWZ Załączniki 1-11 do SWZ.zip
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZG.270.1.1.2026.pdf
- Inny Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia ZG.270.1.1.2026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP