Postępowanie zakończone 2026-07-10
Przebudowa budynku "Hali warsztatu", nr inw. 472/102 – ETAP I
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krasiczyn zs. w Przemyślu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00300381
- Zamawiający
- Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krasiczyn zs. w Przemyślu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZG.270.1.2.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZG.270.1.2.2026.pdf
- Inny Załączniki 1-11 do SWZ.zip
- Przedmiar Zał. 2c Przedmiar robót.pdf
- STWiOR Zał. 2b STWiOR.pdf
- Wzór umowy Zał. 10 Wzór umowy.pdf
- Formularz Zał. 1 Wzór formularza oferty.pdf
- Inny Branża budowlana/Inwentaryzacja budowlana/1. Rzut Parteru.PDF
- Inny Branża budowlana/Inwentaryzacja budowlana/2. Rzut piętra - przestrzeń pustki pow. hal.PDF
- Inny Branża budowlana/Inwentaryzacja budowlana/3. Rzut połaci dachu.PDF
- Inny Branża budowlana/Inwentaryzacja budowlana/4. Przekrój A-A.pdf
- Inny Branża budowlana/Inwentaryzacja budowlana/5. Elewacje.PDF
- Inny Branża budowlana/Inwentaryzacja budowlana/Opis techniczny do inwentaryzacji.pdf
- Inny Branża budowlana/Projek arch.-bud/1. Rzut Parteru.PDF
- Inny Branża budowlana/Projek arch.-bud/2. Rzut Parteru poziom +490.PDF
- Inny Branża budowlana/Projek arch.-bud/3. Rzut połaci dachu.PDF
- Inny Branża budowlana/Projek arch.-bud/4. Przekrój A-A.PDF
- Inny Branża budowlana/Projek arch.-bud/5. Elewacje.PDF
- Inny Branża budowlana/Projek arch.-bud/BiOZ.pdf
- Inny Branża budowlana/Projek arch.-bud/Opis techniczny.pdf
- Inny Branża budowlana/Projekt techniczny/1. Rzut Parteru.PDF
- Inny Branża budowlana/Projekt techniczny/2. Rzut Parteru poziom +490.PDF
- Inny Branża budowlana/Projekt techniczny/3. Rzut połaci dachu.PDF
- Inny Branża budowlana/Projekt techniczny/4. Przekrój A-A.PDF
- Inny Branża budowlana/Projekt techniczny/5. Elewacje.PDF
- Inny Branża budowlana/Projekt techniczny/6. Zestawienie stolarki okiennej.pdf
- Inny Branża budowlana/Projekt techniczny/7. Zestawienie stolarki drzwiowej.pdf
- Inny Branża budowlana/Projekt techniczny/8. Zestawienie stolarki drzwiowej p.poż.pdf
- Inny Branża budowlana/Projekt techniczny/9. Zestawienie bam wjazdowych.pdf
- Inny Branża budowlana/Projekt techniczny/Opis techniczny.pdf
- Inny Branża budowlana/Projekt zagospodarowania działki/Opis techniczny.pdf
- Inny Branża budowlana/Projekt zagospodarowania działki/Zagospodarowanie działki.pdf
- Inny Zał. 11 Karta gwarancji.pdf
- Inny Zał. 1 Wzór formularza oferty.doc
- Inny Zał. 3 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału.doc
- Inny Zał. 3 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału.pdf
- Inny Zał. 4 Oświadczenie, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.doc
- Inny Zał. 4 Oświadczenie, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.pdf
- Inny Zał. 5 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do ich oddania Wykonawcy do dyspozycji na potrzeby realizacji zamówienia.doc
- Inny Zał. 5 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do ich oddania Wykonawcy do dyspozycji na potrzeby realizacji zamówienia.pdf
- Inny Zał. 6 Wykaz wykonanych robót budowalnych.doc
- Inny Zał. 6 Wykaz wykonanych robót budowalnych.pdf
- Inny Zał. 7 Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.doc
- Inny Zał. 7 Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.pdf
- Inny Zał. 8 Wykaz urządzeń technicznych dostępnych Wykonawcy.docx
- Inny Zał. 8 Wykaz urządzeń technicznych dostępnych Wykonawcy.pdf
- Inny Zał. 9 Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowani.doc
- Inny Zał. 9 Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowani.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP