Postępowanie zakończone 2026-08-24
Remont dróg w Nadleśnictwie Krasiczyn
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krasiczyn zs. w Przemyślu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00383214
- Zamawiający
- Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krasiczyn zs. w Przemyślu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Cisowa, pow. przemyski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 1 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZG.270.1.3.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZG.270.1.3.2026.pdf
- Inny Załączniki 1-9 do SWZ.zip
- Przedmiar Zał. 2.2a Wzór kosztorysu ofertowego dla zadania cz. nr 2.pdf
- Przedmiar Zał. 2.4a Wzór kosztorysu ofertowego dla zadania cz. nr 4.pdf
- STWiOR Zał. 2.1b STWiOR zadanie cz. nr 1.pdf
- STWiOR Zał. 2.2b STWiOR zadanie cz. nr 2.pdf
- STWiOR Zał. 2.3b STWiOR zadanie cz. nr 3.pdf
- STWiOR Zał. 2.4b STWiOR zadanie cz. nr 4.pdf
- Wzór umowy Zał. 9 Wzór umowy.pdf
- Formularz Zał. 1 Wzór formularza oferty.doc
- Formularz Zał. 1 Wzór formularza oferty.pdf
- Inny Zał. 2.1a Wzór kosztorysu ofertowego dla zadania cz. nr 1.pdf
- Inny Zał. 2.3a Wzór kosztorysu ofertowego dla zadania cz. nr 3.pdf
- Inny Zał. 3 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału.doc
- Inny Zał. 3 Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału.pdf
- Inny Zał. 4 Oświadczenie, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.doc
- Inny Zał. 4 Oświadczenie, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.pdf
- Inny Zał. 5 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do ich oddania Wykonawcy do dyspozycji na potrzeby realizacji zamówienia.doc
- Inny Zał. 5 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do ich oddania Wykonawcy do dyspozycji na potrzeby realizacji zamówienia.pdf
- Inny Zał. 6 Wykaz wykonanych robót budowalnych.doc
- Inny Zał. 6 Wykaz wykonanych robót budowalnych.pdf
- Inny Zał. 7 Wykaz urządzeń technicznych dostępnych Wykonawcy.docx
- Inny Zał. 7 Wykaz urządzeń technicznych dostępnych Wykonawcy.pdf
- Inny Zał. 8 Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowani.doc
- Inny Zał. 8 Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowani.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP