WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-15

"Przebudowa dróg gminnych"

Gmina Oleszyce

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00314362
Zamawiający
Gmina Oleszyce
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-30

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ -BGP.271.5.2026-2.pdf
  • Ogłoszenie BGP.271.5.2026 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU 08ded687-0cd2-6932-d9ee-920001957a92.pdf
  • Inny ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025.zip
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa.zip
  • Przedmiar ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/Załacznik nr 1a - kosztorys ofertowy.doc
  • Wzór umowy ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/Załącznik nr 7 -Wzór umowy..docx
  • Formularz ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
  • Inny ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/~$łącznik nr 7 - Wzór umowy.docx
  • Inny ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/Załącznik nr 10 - Wykaz osób.docx
  • Inny ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/Załącznik nr 4 - Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/Załącznik nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia.docx
  • Inny ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/Załącznik nr 6 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnianiu warunków podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny ZAŁACZNIKI BGP.271.5.2025/Załącznik nr 9 - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
  • Przedmiar Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ PRZEDMIAROWA/PRZEDMIAR ROBÓT.docx
  • STWiOR Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/SST/SST Beton asfaltowy.doc
  • STWiOR Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/SST/SST Oczyszczenie nawierzchni.doc
  • STWiOR Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/SST/SST Roboty rozbiórkowe.doc
  • STWiOR Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/SST/SST SPIS.doc
  • STWiOR Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/SST/SST Wymagania ogólne.doc
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ OPISOWA/DANE WYJŚCIOWE DO OPRACOWANIA.doc
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ OPISOWA/OPIS TECHNICZNY.doc
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ OPISOWA/SPIS TRESCI.doc
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ OPISOWA/TECHNOLOGIA WYKONANIA REMONTU.docx
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ OPISOWA/ZESTAWIENIE OBMIARU POWIERZCHNI REMONTU.docx
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PLAN SYTUACYJNY ULICA POD KASZTANAMI.pdf
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PLAN SYTUACYJNY ULICA SAPIEHY.pdf
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PLAN SYTUACYJNY ULICA SPOKOJNA.pdf
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PLAN SYTUACYJNY ULICA ZIELONA.pdf
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PLA ORIENTACYJNY.pdf
  • Inny Załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/SZCZEGÓŁ KONSTRUKCYJNY NAWIERZCHNI.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Oleszyce