Postępowanie zakończone 2026-08-21
Przebudowa, rozbudowa, remont i termomodernizacja budynku ratusza miejskiego w miejscowości Oleszyce – Budowa windy
Gmina Oleszyce
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380457
- Zamawiający
- Gmina Oleszyce
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Oleszyce, pow. lubaczowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ -BGP.271.6.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 -Wzór umowy..pdf
- Ogłoszenie BGP.271.6.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki 1 -10 z wyłączeniem Zał. 8.7z
- Inny Załączniki 1 -10 z wyłączeniem Zał. 8.7z
- Inny Załacznik nr 8 - Dokumentacja projektowa.7z
- Projekt 01 projekt zagospodarowania.pdf
- Projekt 16 Detal windy -rzut parteru,rzut piętra.pdf
- Projekt Opis techniczny elektryka.pdf
- Projekt PT-Elektryka.pdf
- Inny 02 Rzut parteru.pdf
- Inny 04 Rzut poddasza.pdf
- Inny 05 Rzut więźby dachowej.pdf
- Inny 07 Rzut dachu.pdf
- Inny 09 Przekrój a-a.pdf
- Inny 13 Przekrój e-e.pdf
- Inny 22 elewacja wewn. południowa.pdf
- Inny 24 elewacja wewn. zachodnia.pdf
- Inny D1.pdf
- Inny D2.pdf
- Inny D3.pdf
- Inny D4.pdf
- Inny G1.pdf
- Inny G2.pdf
- Inny G3.pdf
- Inny WINDA.pdf
- Przedmiar Załacznik nr 1a - Kosztorys ofertowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnianiu warunków podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 7 -Wzór umowy..pdf
- Inny Załącznik nr 9 - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
- Przedmiar Załacznik nr 1a - Kosztorys ofertowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnianiu warunków podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 7 -Wzór umowy..pdf
- Inny Załącznik nr 9 - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, formularz oferty, przedmiar, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP