Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Rozbudowa budynku ratusza miejskiego w miejscowości Oleszyce – Budowa windy
Gmina Oleszyce
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411369
- Zamawiający
- Gmina Oleszyce
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Oleszyce, pow. lubaczowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ BGP.271.7.2026 - swz (winda).pdf
- Ogłoszenie BGP.271.7.2026 - ogłoszenie o zamówieniu (winda).pdf
- Inny Załaczniki 1, 1a , 2 -s kładane wraz z ofertą.7z
- Inny Załączniki nr 3,4,5,6,9,10 - składane na wezwanie.7z
- Inny Załącznik nr 1b -Parametry wymagane - winda.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - dokumentacja projektowa.7z
- Projekt Opinia_techniczna_ratusz_Oleszyce.pdf
- Projekt Projekt architektoniczno - budowlany/16 Detal windy -rzut parteru,rzut piętra.pdf
- Inny Obliczenia konstrukcyjne.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/02 Rzut parteru.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/03 Rzur piętra.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/04 Rzut poddasza.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/05 Rzut więźby dachowej.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/06 Więźba dachowa 3d.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/07 Rzut dachu.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/08 Dach widok 3d.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/09 Przekrój a-a.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/11 Przekrój c-c.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/13 Przekrój e-e.pdf
- Inny Projekt architektoniczno - budowlany/20 Elewacja zachodnia.pdf
- Przedmiar Załacznik nr 1a - Kosztorys ofertowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnianiu warunków podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 9 - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, przedmiar, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP