Postępowanie zakończone 2026-06-25
Remont chodników w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu przeworskiego
Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282470
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ remonty chodników.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Remonty chodników 2026 KO.xlsx
- Inny Remonty chodników 2026 P.xlsx
- Inny SSTWiORB_chodniki.doc
- Inny SWZ remonty chodników.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
- Przebudowa mostu w km 2+052 w ciągu drogi powiatowej nr P1600 R ulica Żurawia - Przeworsk
- Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr P 1552R Majdan Sieniawski – Osówka Dolna – Nowiny
- Przebudowa drogi P1573R droga przez wieś Leżachów w km 0+800 - 1+050 strona prawa - polegająca na budowie chodnika
- Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr P 1543R Markowa – Gać – Przeworsk