Postępowanie zakończone 2026-07-03
Budowa drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 212
Gmina Chojnice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296487
- Zamawiający
- Gmina Chojnice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny Dokumentacja postępowania (13.2026).7z
- Przedmiar Z12 Przedmiar robót - branża drogowa.pdf
- Przedmiar Z13 Przedmiar robót - branża elektryczna.pdf
- Przedmiar Z14 Przedmiar robót - branża telekomunikacyjna.pdf
- Projekt Z10 Projekt techniczny - branża telekomunikacyjna.pdf
- Projekt Z15 SSTWIORB - branża drogowa.pdf
- Projekt Z5 Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt Z6 Projekt architektoniczno-budowlany.pdf
- Projekt Z7 Projekt budowlany.pdf
- Projekt Z8 Projekt techniczny - branża drogowa.pdf
- Projekt Z9 Projekt techniczny - branża elektryczna.pdf
- STWiOR Z16 SSTWIORB - branża elektryczna.pdf
- STWiOR Z17 SSTWIORB - branża telekomunikacyjna.pdf
- SWZ Z0 SWZ.pdf
- Wzór umowy Z4 Projekt umowy.pdf
- Formularz Z1 Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Z11 Projekt stałej organizacji ruchu.pdf
- Inny Z2 Oświadczenie 125.1 Pzp.doc
- Inny Z3 Wykaz robót.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Chojnice
- Remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Ogorzelinach
- Modernizacja oświetlenia drogowego na terenie gminy Chojnice
- Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych - budowa drogi gminnej nr 239002G na odcinku od drogi powiatowej nr 2623G do przejazdu kolejowego Krojanty Dworzec - etap I od km 0+000,00 do km 0+660,00