Postępowanie zakończone 2026-06-24
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych - budowa drogi gminnej nr 239002G na odcinku od drogi powiatowej nr 2623G do przejazdu kolejowego Krojanty Dworzec - etap I od km 0+000,00 do km 0+660,00
Gmina Chojnice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00280981
- Zamawiający
- Gmina Chojnice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny Dokumentacja postępowania (12.2026).7z
- Przedmiar Z6 Przedmiar robót.pdf
- Projekt Z10 Projekt czasowej organizacji ruchu/organizacja ruchu - Krojanty.pdf
- SWZ Z0 SWZ.pdf
- Wzór umowy Z4 Projekt umowy.pdf
- Formularz Z1 Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Z10 Projekt czasowej organizacji ruchu/1.Plan orientacyjny-A4.pdf
- Inny Z10 Projekt czasowej organizacji ruchu/2PZT-PCOR-297x1400.pdf
- Inny Z11 Projekt stałej organizacji ruchu/1.Plan orientacyjny-A4.pdf
- Inny Z11 Projekt stałej organizacji ruchu/2.1PZT-Krojanty-297x1400.pdf
- Inny Z11 Projekt stałej organizacji ruchu/2.2PZT-Krojanty-297x1200.pdf
- Inny Z11 Projekt stałej organizacji ruchu/2.3PZT-Krojanty-297x1200.pdf
- Inny Z11 Projekt stałej organizacji ruchu/2.4PZT-Krojanty-297x800.pdf
- Inny Z11 Projekt stałej organizacji ruchu/organizacja ruchu - krojanty.pdf
- Inny Z12 Załączniki do projektu budowlanego/decyzja.pdf
- Inny Z12 Załączniki do projektu budowlanego/załączniki.pdf
- Inny Z2 Oświadczenie 125.1 Pzp.doc
- Inny Z3 Wykaz robót.doc
- Inny Z5 Decyzja ZRID.pdf
- Inny Z7 Projekt architektoniczno - budowlany/3.Przekrojekonstrukcyjne-297x594.pdf
- Inny Z7 Projekt architektoniczno - budowlany/4.Szczegolykonstrukcyjne-A3.pdf
- Inny Z7 Projekt architektoniczno - budowlany/PB - opis - Krojanty PAB.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/1.Plan orientacyjny-A4.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/2.1PZT-Krojanty-297x1400.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/2.2PZT-Krojanty-297x1200.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/2.3PZT-Krojanty-297x1200.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/2.4PZT-Krojanty-297x800.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/3.Przekrojekonstrukcyjne-297x594.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/4.Szczegolykonstrukcyjne-A3.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/5.1Profil-420x1200.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/5.2Profil-420x1200.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/5.3Profil-420x1200.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/5.4Profil-420x1000.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/6.1Przekroje-297x1200v2.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/6.2Przekroje-297x1200v2.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/6.3Przekroje-297x1000v2.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/Opinia Krojanty całość.pdf
- Inny Z8 Projekt techniczny/PB - opis - Krojanty PT.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/1.Plan orientacyjny-A4.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/2.1PZT-Krojanty-297x1400.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/2.2PZT-Krojanty-297x1200.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/2.3PZT-Krojanty-297x1200.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/2.4PZT-Krojanty-297x800.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/3.Przekrojekonstrukcyjne-297x594.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/4.Szczegolykonstrukcyjne-A3.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/5.1Profil-420x1200.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/5.2Profil-420x1200.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/5.3Profil-420x1200.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/5.4Profil-420x1000.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/6.1Przekroje-297x12000-PWv2.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/6.2Przekroje-297x1200-PWv2.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/6.3Przekroje-297x1000-PWv2.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/Opinia Krojanty całość.pdf
- Inny Z9 Projekt wykonawczy/Pw-opis.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP