Postępowanie zakończone 2026-07-10
Modernizacja oświetlenia drogowego na terenie gminy Chojnice
Gmina Chojnice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305531
- Zamawiający
- Gmina Chojnice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Z7 Przedmiar.pdf
- Projekt Z6 Specyfikacja techniczna.pdf
- SWZ Z0 SWZ.pdf
- Wzór umowy Z4 Projekt umowy.pdf
- Formularz Z1 Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Z1a Wykaz oferowanych rozwiązań równoważnych.doc
- Inny Z2 Oświadczenie 125.1 Pzp.doc
- Inny Z3 Wykaz robót.doc
- Inny Z5 Dokumentacja techniczna.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Chojnice
- Remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Ogorzelinach
- Budowa drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 212
- Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych - budowa drogi gminnej nr 239002G na odcinku od drogi powiatowej nr 2623G do przejazdu kolejowego Krojanty Dworzec - etap I od km 0+000,00 do km 0+660,00