Postępowanie zakończone
Dostosowanie pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Gowidlinie do Miejsc Doraźnego Schronienia
Gmina Sierakowice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00238746
- Zamawiający
- Gmina Sierakowice
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Decyzja pozwolenia na budowę.pdf
- Inny Schron Gowidlino_br. sanit._PR.pdf
- Inny SUE.271.19.2026_inf. o kwocie Zamawiającego_Dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlnie do MDS.pdf
- Inny SUE.271.19.2026_inf. o uniew. postępowania_Dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlnie do MDS.pdf
- Inny SUE.271.19.2026_inf. z otwarcia ofert_MDS Gowidlino.pdf
- Inny SWZ z zał.zip
- Przedmiar SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/PRZEDMIARY,SPECYFIKACJE/INST. ELEKTRYCZNE/PR/Przedmiar.pdf
- Przedmiar SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/PRZEDMIARY,SPECYFIKACJE/OGÓLNOBUDOWLANE/przedmiar budowlany Gowidlino.pdf
- Przedmiar SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/PRZEDMIARY,SPECYFIKACJE/OGÓLNOBUDOWLANE/przedmiar budowlany Gowidlino.prdx
- Projekt SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/EDIT/PAB_Opis techniczny.docx
- STWiOR SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/PRZEDMIARY,SPECYFIKACJE/INST. ELEKTRYCZNE/STWiOR.pdf
- STWiOR SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/PRZEDMIARY,SPECYFIKACJE/INST. SANITARNE/STWiORB/STWIORB.doc.pdf
- SWZ SWZ z zał/SWZ_SUE.271.19.2026_dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.docx
- Formularz SWZ z zał/Zał. nr 2 do SWZ_formularz oferty_dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.docx
- Inny SWZ z zał/SWZ_SUE.271.19.2026_dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 1 do SWZ_proj. postanowienia umowy_dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.docx
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 3 do SWZ_ośw. Wykonawcy_dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.docx
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 4 do SWZ_zobowiązania podmiotu trzeciego_dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.docx
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 5 do SWZ_wykaz robót_dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.docx
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 6 do SWZ wykaz osób_dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.docx
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7a do SWZ_OPZ wyposażenie_Dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.docx
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7b do SWZ_lokalizacja agregatu_Dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.docx
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/EDIT/G.6642.6370.2025.AB_mapa\G.6642.6370.2025.AB_mapa.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/EDIT/GSCH_Inwentaryzacja.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/EDIT/GSCH_Plan sytuacyjny.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/EDIT/GSCH_Plan sytuacyjny.txt
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/EDIT/GSCH_RZUT i PRZEKRÓJ.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/EDIT/PlotCfgs\monochrome.ctb
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/PDF/INW_00_Str. tyt.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/PDF/INW_01_Rzut parteru.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/PDF/INW_02_Przekrój.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/PDF/PAB_Opis techniczny.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/PDF/Pb_A.01_Plan systuacyjny.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/PDF/Pb_A.02_Rzut poziomu -1.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT BUDOWLANY/PDF/Pb_A.03_Przekrój A-A.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/EDIT/G.6642.6370.2025.AB_mapa\G.6642.6370.2025.AB_mapa.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/EDIT/GSCH_Plan sytuacyjny.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/EDIT/GSCH_Plan sytuacyjny.txt
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/EDIT/PlotCfgs\monochrome.ctb
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/EDIT/PT_A_Opis techniczny.doc
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/EDIT/PTA_RZUT PRZEKRÓJ ZESTAWIENIE.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/PT_A.01 PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/PT_A.1.1 Rzut poziomu -1 Wyburzenia zamurowania.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/PT_A.1.2 Rzut poziomu -1 Aranżacja.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/PT_A.2.1 Przekrój A-A.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/PT_A.3.1 Zestawienie stolarki.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/PT_A_Opis techniczny.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. ELEKTRYCZNE/EDIT/Gowidlino.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/projekt_elektryczny.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. ELEKTRYCZNE/PDF/Projekt_oświetlenia.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/EDIT/OT_instalacje_sanitarne.docx
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/EDIT/Schron_grzewcze_26.01.26.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/EDIT/Schron_went_26.01.26.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/EDIT/Schron_went_26.01.26.xls
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/EDIT/Schron_wod-kan_26.01.26.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/OT_instalacje_sanitarne.docx.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/OT_instalacje_sanitarne.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/Schron_grzewcze-CO-01.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/Schron_grzewcze_CO-01.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/Schron_grzewcze-CO-02.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/Schron_grzewcze_CO-02.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/Schron_went_19.01.26.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/Schron_went_19.01.26-W01.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/Schron_went_19.01.26-W02.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/Schron_went_23.01.26_W01.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/Schron_went_23.01.26_W02.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/INST. SANITARNE/PDF/Schron_wod-kan_19.01.26-S01.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/EDIT/Ekspertyza techniczna.doc
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/EDIT/KT-2.1 RYS.ZESTAWCZY.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/EDIT/KT-2.2 TUNEL WZM + LAWA.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/EDIT/KT-2.3+KT-2.4 N1+N2+N3+N4+N5.dwg
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/EDIT/PT Opis techniczny.doc
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/PDF/Ekspertyza techniczna.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/PDF/KT-2.1.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/PDF/KT2.2.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/PDF/KT-2.3.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/PDF/KT-2.4.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJA/PDF/Opis techniczny.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/PRZEDMIARY,SPECYFIKACJE/INST. SANITARNE/PR/Schron Gowidlino_br. sanit._PR.ath
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 7 do SWZ Dokumentacja techniczna i budowlana/GOWIDLINO_PROJEKT TECHNICZNY/PRZEDMIARY,SPECYFIKACJE/INST. SANITARNE/PR/Schron Gowidlino_br. sanit._PR.pdf
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 8 do SWZ_gr. kapitałowa_Dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.doc
- Inny SWZ z zał/Zał. nr 9 do SWZ_kalkulacja cenowa_Dostosowanie pomieszczeń SP w Gowidlinie do MDS.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP