WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-05-26

Modernizacja kompleksów sportowych Moje Boisko – Orlik 2012

Gmina Sierakowice

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00237330
Zamawiający
Gmina Sierakowice
Główny kod CPV
45212290-5 — Usługi napraw i konserwacji obiektów sporto-
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-05-26
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-11

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ z zał.zip
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SUE.271.31.2026 II_inf. z otwarcia ofert_Modernizacja Orlików.pdf
  • Inny SUE.271.31.2026_inf. o kwocie Zamawiającego_Modernizacja Orlików 2012.pdf
  • Inny SUE.271.31.2026_wyjaśnienie nr 1 treści SWZ_Modernizacja Orlików 2012.pdf
  • Inny zdjęcia.zip
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3632.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3634.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3635.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3636.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3637.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3638.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3639.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3640.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3641.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3642.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3643.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3644.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3645.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3646.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3647.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3648.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/IMG_3649.JPG
  • Inny zdjęcia/Gowidlino/Thumbs.db
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_2926.jpeg
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3614.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3615.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3616.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3617.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3618.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3619.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3620.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3621.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3622.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3623.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3624.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/IMG_3625.JPG
  • Inny zdjęcia/Kamiencia Królewska/Thumbs.db
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3650.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3651.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3652.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3653.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3654.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3655.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3656.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3657.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3658.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3659.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3660.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3661.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3662.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3663.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3664.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3665.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/IMG_3666.JPG
  • Inny zdjęcia/Sierakowice/Thumbs.db

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Sierakowice