WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-16

SR.272.rb.21.2026.MD Remont Domu dla Dzieci przy ul. Bałtyckiej w Nowym Dworze Gdańskim

Powiat Nowodworski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00267629
Zamawiający
Powiat Nowodworski
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-16
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-29

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 2. SWZ SR.272.rb.21.2026.MD-sig.pdf
  • Formularz 3. Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 10. Zaświadczenie gaz.pdf
  • Inny 11. Zaświadczenie przebudowa.pdf
  • Inny 4. Załącznik nr 2 - Oświadczenie art. 125.docx
  • Inny 5. Załącznik nr 3 - Oświadczenie na wezwanie.docx
  • Inny 6. Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu.docx
  • Inny 7. Załącznik nr 5 - Wykaz robót.docx
  • Inny 8. Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
  • Inny 9. Dokumentacja.7z
  • Inny _corrupt_154853.bin

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Nowodworski