Postępowanie zakończone 2026-07-02
SR.272.rb.23.2026.PW „Przebudowa drogi powiatowej nr 2344G Tuja – Marynowy – etap I”
Powiat Nowodworski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00290231
- Zamawiający
- Powiat Nowodworski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ SR.272.rb.23.2026.PW-sig.pdf
- Formularz 3. Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4. Załącznik nr 2 - Oświadczenia.docx
- Inny 5. Załącznik nr 3 - Oświadczenia na wezwanie.docx
- Inny 6. Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny 7. Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny 8. Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny 9. Dokumentacja.zip
- Przedmiar Przedmiar.pdf
- Projekt Dokumentacja/PT TOM I DR/00674 Tuja-Marynowy opis dr PT ref.pdf
- STWiOR Dokumentacja/SST/D-00.00.00_OGOLNA SPECYFIKACJA TECHNICZNA.pdf
- Inny Dokumentacja/GEOL/tuja.pdf
- Inny Dokumentacja/PAB/00674 Marynowy_przekrój ref 3.1 DR.pdf
- Inny Dokumentacja/PAB/00674 Powiat Nowy Dwór Gd Tuja Marynowy 2_1 PZT.pdf
- Inny Dokumentacja/PAB/00674 Powiat Nowy Dwór Gd Tuja Marynowy 2_2 PZT.pdf
- Inny Dokumentacja/PAB/00674 Tuja-Marynowy PZT_proj_ref_zgłoszenie.pdf
- Inny Dokumentacja/PT TOM I DR/00674 Marynowy_przekrój ref 3.1 DR.pdf
- Inny Dokumentacja/PT TOM I DR/00674 Powiat Nowy Dwór Gd Tuja Marynowy 2_1_DR.pdf
- Inny Dokumentacja/PT TOM I DR/00674 Powiat Nowy Dwór Gd Tuja Marynowy 2_2_DR.pdf
- Inny Dokumentacja/PT TOM I DR/00674 Tuja_NIW ref 4.1 NIW.pdf
- Inny Dokumentacja/ZIELEŃ/00674 Powiat Nowy Dwór Gd Tuja Marynowy 2_1_ZIEL.pdf
- Inny Dokumentacja/ZIELEŃ/00674 Tuja inw dendrologiczna ref.pdf
- Inny Zaświadczenie.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Nowodworski
- SR.272.rb.28.2026.PW „Montaż agregatu prądotwórczego wraz z budową przyłącza energetycznego, w celu zasilenia budynku Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim”
- SR.272.rb.26.2026.PW „Remont drogi powiatowej nr 2316G Płonina – Groszkowo”
- SR.272.rb.27.2026.PW „Remont Domu dla Dzieci przy ul. Bałtyckiej w Nowym Dworze Gdańskim”
- SR.272.u.25.2026.PW „Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z dróg publicznych z terenu Powiatu Nowodworskiego oraz prowadzenie parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów”
- SR.272.rb.22.2026.PW „Rozbudowa miejsca rekreacyjno - turystycznego obejmująca budowę siłowni plenerowej wraz z elementami placu zabaw w miejscowości Nowy Dwór Gdański”