Postępowanie zakończone 2026-07-29
BO - L14/05/XII - Odnowienie przestrzeni sportowej w KCEZ - CKZiU - remont i modernizacja boisk
KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH-CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340562
- Zamawiający
- KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH-CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP520_SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP520_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP520_Załączniki w formie edytowlanej.docx
- Inny ZP520_Zał nr 9 Dokumentacja.zip
- Przedmiar przedmiar/Boisko szkoła KCEZ-CKZiU - przedmiar.pdf
- Projekt projekt/Boisko szkoła KCEZ-CKZiU_opis PBW.pdf
- Projekt projekt/pzt-01.pdf
- Projekt projekt/pzt-02.pdf
- Projekt projekt/pzt-03.pdf
- Projekt projekt/pzt-04.pdf
- Projekt projekt/pzt-05.pdf
- Projekt projekt/pzt-06.pdf
- Projekt projekt/pzt-07.pdf
- Projekt projekt/pzt-08.pdf
- Projekt projekt/pzt-09.pdf
- Projekt projekt/pzt-10.pdf
- STWiOR specyfikacja STWiOR/Boisko szkoła KCEZ-CKZiU_specyfikacja STWiOR.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH-CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH
- Inwestycje dotyczące łazienek/sanitariatów w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach
- Remont sanitariatów i natrysków w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach
- Remont stref komunikacyjnych i stref wejściowych w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach
- Remont sanitariatów i natrysków w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach