Postępowanie zakończone 2026-07-23
Remont sanitariatów i natrysków w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach
KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH-CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328730
- Zamawiający
- KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH-CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP502_SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP502 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP502_Załączniki w formie edytowlanej.docx
- Inny ZP502_Zał nr 9 Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar PROJEKT/OPIS ARCHITEKTURA (1).pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR/Łazienka internat I piętro - przedmiar.pdf
- STWiOR STWiORB/STWiORB budowlane.pdf
- STWiOR STWiORB/STWiORB hydraulika.pdf
- Inny PROJEKT/A01.pdf
- Inny PROJEKT/A02.pdf
- Inny PROJEKT/A03.pdf
- Inny PROJEKT/A04.pdf
- Inny PROJEKT/Projekt instalacji sanitarnych.pdf
- Inny PROJEKT/S1.pdf
- Inny PROJEKT/S2.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH-CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH
- Inwestycje dotyczące łazienek/sanitariatów w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach
- BO - L14/05/XII - Odnowienie przestrzeni sportowej w KCEZ - CKZiU - remont i modernizacja boisk
- Remont stref komunikacyjnych i stref wejściowych w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach
- Remont sanitariatów i natrysków w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach