Postępowanie zakończone 2026-07-02
Remont stref komunikacyjnych i stref wejściowych w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach
KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH-CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00292104
- Zamawiający
- KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH-CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP447_SWZ z załącznikami.pdf
- Ogłoszenie ZP447 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP447_Załączniki w formie edytowlanej.docx
- Inny ZP447 Zał nr 9 Dokumentacja.zip
- Przedmiar Klatki schodowe szkoła KCEZ-CKZiU - przedmiar.pdf
- Projekt Korytarz szkoła KCEZ-CKZiU_opis PBW.pdf
- STWiOR STWiORB - KCEZ.pdf
- Inny a-01.pdf
- Inny a-02.pdf
- Inny a-04.pdf
- Inny a-06.pdf
- Inny a-07.pdf
- Inny i-01.pdf
- Inny i-02.pdf
- Inny i-03.pdf
- Inny i-05.pdf
- Inny i-06.pdf
- Inny r-01.pdf
- Inny r-02.pdf
- Inny r-03.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH-CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH
- Inwestycje dotyczące łazienek/sanitariatów w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach
- BO - L14/05/XII - Odnowienie przestrzeni sportowej w KCEZ - CKZiU - remont i modernizacja boisk
- Remont sanitariatów i natrysków w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach
- Remont sanitariatów i natrysków w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Katowicach