Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Budowa obiektu magazynu obrony cywilnej i ochrony ludności przy OSP Osiny dofinansowanego ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
GMINA MIEJSKA ŻORY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402459
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA ŻORY
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Osiny
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 12 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - OSP Osiny.pdf
- Wzór umowy Zał nr 2_Projekt umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - formularz-oferty.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - klauzula informacyjna - RODO.docx
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja.zip
- Inny Zestawienie kosztów - magazyn OSP.xls
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Opinia geotechniczna/PG Żory_Główna całość 09072026.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/PFU zaplecze OSP Osiny 2.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Projekt/A_1 Rzut przyziemia.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Projekt/A_2 Rzut dachu.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Projekt/A_3 Przekrój A-A.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Projekt/A_4 Przekrój B-B.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Projekt/A_5 Elewacje południowa, wschodnia.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Projekt/A_6 Elewacje północna, zachodnia.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Projekt/A_7 Zestawienie stolarki.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Projekt/OPIS zaplecze OSP Osiny.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Projekt/PZT na mapie projektowej.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Uzgodnienia/Orange 07.2026/2606180035_PZT na mapie zasadniczej.pdf.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/MDCP/GP-RZG.6640.609.2026.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Opinia geotechniczna/Opinia_z_DBPG Żory_Główna całość 09072026.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Uzgodnienia/Orange 07.2026/2606180035_pismo_GM Żory_Główna 98_Żory.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Uzgodnienia/Orange 07.2026/Dodatkowe wymagania i informacje OPL do wydawanych Warunków Technicznych na przełożenie - zarządca dróg.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Uzgodnienia/PSG - uzg. branżowe - zplecze bojowe przy OSP Osiny 26.06.2026.PDF
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Uzgodnienia/PWiK Żory uzg. branżowe - zplecze bojowe przy OSP Osiny 03.07.2026.PDF
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja/Uzgodnienia/PWiK Żory warunki przyłączenia do sieci kd 03.07.2026.PDF
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 12 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP