Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Budowa oświetlenia ulicznego w Żorach.
GMINA MIEJSKA ŻORY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401709
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA ŻORY
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Żory, pow. Żory, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 8 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ .pdf
- Wzór umowy Zał. nr 2 do SWZ_Projekt umowy.pdf
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - formularz-oferty.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - klauzula informacyjna - RODO.docx
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa.zip
- Inny Zestawienie kosztów.xls
- Przedmiar Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/Platynowa Złota przedmiar.pdf
- Przedmiar Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/Ustronna I etap przedmiar.pdf
- Przedmiar Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/Śląska przedmiar.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/2_5_Złota+Platynowa 1_500 - złota.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/OPIS_ ul. Platynowa, Złota.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/2_8_Ustronna _1_500_.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/OPIS_ ul. Ustronna.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/2_6_Śląska _1_500_.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/OPIS_ ul. Śląska.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/5. ul. Kiepury/Kiepury ośw PFU.pdf
- Projekt Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/6. os. Korfantego/Korfantego ośw PFU.pdf
- STWiOR Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/specyfikacja Platynowa, Złota.pdf
- STWiOR Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/specyfikacja Ustronna.pdf
- STWiOR Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/specyfikacja Śląska.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/E-01 Platynowa, Złota.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/GAZ System - mapa1.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/GAZ System - mapa2.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/GAZ System - pismo.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/Informacja WODY POLSKIE.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/obliczenia_PRZ.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/obliczenia_SP.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/obliczenia_ZW.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/pismo SRK Bytom.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/PSE Katowice - mapa.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/PSE Katowice - pismo.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/schemat zasilania_ul. Platynowa, ul. Złota E-03.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/uzg. dodatkowe PWiK cz (1).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/uzg. dodatkowe PWiK cz (2).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/uzg. dodatkowe PWiK cz (3).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/uzg. dodatkowe PWiK cz (4).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/uzgodnienie projektu ZZE (13).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/uzg. PWIK - mapa (6).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/uzg. PWIK - pismo.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/uzg. tauron - mapa i klauzule (1).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/uzg. tauron - mapa i klauzule (2).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/Uzg. Tauron - pismo.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/Warunki przyłączenia Tauron (8).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/Widok SOU - E-04.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/zgoda 1274_192.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/1.Złota Platynowa/Żory CZ2 zad5 ul Platynowa Złota - obliczenia SP.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/E-01 Ustronna.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/GPW Wody - mapa Ustronna 2.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/GPW Wody - mapa Ustronna.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/GPW Wody - pismo.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/obliczenia_prz.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/obliczenia_SP.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/obliczenia_zw.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/pismo SRK Bytom.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/schemat zasilania_ul. Ustronna E-03.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/uzg. dodatkowe PWiK cz (1).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/uzg. dodatkowe PWiK cz (5).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/uzg. dodatkowe PWiK cz (6).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/uzg. dodatkowe PWiK cz (7).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/uzgodnienie projektu ZZE (16).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/uzg. PWIK - mapa (1).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/uzg. PWIK - pismo.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/uzg. tauron - mapa i klauzule (3).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/uzg. tauron - mapa i klauzule (4).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/Uzg. Tauron - pismo.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/warunki T.D..pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/2.Ustronna/widok SOU - E-04.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/E-01 Śląska.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/pismo SRK Bytom.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/schemat zasilania_ul. Śląska E-03.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/uzgodnienie projektu ZZE (14).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/uzg. PWIK - mapa (5).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/uzg. PWIK - pismo.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/uzg. tauron - mapa i klauzule (11).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/uzg. tauron - mapa i klauzule (12).pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/Uzg. Tauron - pismo.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/3.Śląska/warunki T.D.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/4. os. Ks. Władysława/SP-4.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/4. os. Ks. Władysława/ZZE.7021.4.9. - warunki techniczne dla rozbudowy oświetlenia ulicznego w Żorach.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/5. ul. Kiepury/mapa Kiepury.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/5. ul. Kiepury/ZZE.7021.4.9. - warunki techniczne dla rozbudowy oświetlenia ulicznego w Żorach.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/6. os. Korfantego/mapa Korfantego 8.pdf
- Inny Zał nr 3 do SWZ_Dokumentacja przetargowa/6. os. Korfantego/ZZE.7021.4.9. - warunki techniczne dla rozbudowy oświetlenia ulicznego w Żorach.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 8 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP