WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07

Remont drogi ul. Męczenników Oświęcimskich w Żorach

GMINA MIEJSKA ŻORY

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402234
Zamawiający
GMINA MIEJSKA ŻORY
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Żory, pow. Żory, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
15 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-07
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-21

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ_remont drogi.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 2 do SWZ - projekt_umowy.pdf
  • Formularz Zał. nr 1 do SWZ - formularz-oferty.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja.zip
  • Inny Zał. nr 4 do SWZ - klauzula informacyjna - RODO.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/Dokumentacja/MO_Przedmiar.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/Dokumentacja/opis.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/Dokumentacja/plsyt_3.07 _1.1.pdf
  • Projekt Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/Dokumentacja/przekpop_2.1.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/03.D-M- 00.00-Wymagania ogólne.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/04.D-01.02.04-Rozbiórka elementów dróg.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/07. D-01.01.01-Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/08. D-04.01.01 - Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/09.D-04.02.01 -Warstwa odsączająca.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/10.D-08.03.01 Betonowe obrzeża chodnikowe.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/11.D-08.01.01-Krawężniki betonowe.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/12. D-04.04.04-Podbudowa z tłucznia kamiennego.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/13.D-04.03.01-Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/15.D-05.03.05-Nawierzchnia z betonu asfaltowego.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/16.D-08.02.02-Nawierzchnie z brukowej kostki betonowej.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/18.D - 09.01.01 Odtworzenie zieleni.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/D - 05.03.16_naprawa.pdf
  • STWiOR Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/D - 05.03.18_remont bet.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/Dokumentacja/plsyt_3.07 _1.2.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/05.KD-01 kanalizacja deszczowa.pdf
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ - dokumentacja/SST_PDF/14.D-04.07.01-Podbudowa z betonu asfaltowego.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 4 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP