WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-23

Budowa oświetlenia ulicznego

Gmina Jasienica

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329372
Zamawiający
Gmina Jasienica
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-08

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ ZP.271.20.2026.pdf
  • Formularz Formularz oferty + zał. ZP.271.20.2026.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026.BZP 00329372.01 z dnia 2026-07-08.pdf
  • Inny Zał. 3 PPU.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1.zip
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2.zip
  • Przedmiar Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/PR__Iłownica ul. Sadzonka.pdf
  • Przedmiar Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/PR__Roztropice ul. Roztropicka.pdf
  • Przedmiar Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/PR__Rudzica ul. Spacerowa.pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/P__Techniczny__Iłownica ul. Sadzonka.pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/PZAG+AB - ul. Sadzonka.pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/P_AB + ZAG___Roztropice ul. Roztropicka.pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/P__Techniczny__Roztropice ul. Roztropicka.pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/P_AB + ZAG___Rudzica ul. Spacerowa (gminna).pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/P__Techniczny__Rudzica ul. Spacerowa.pdf
  • STWiOR Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/STWIOR - Sadzonka.pdf
  • STWiOR Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/STWiOR - Roztropicka.pdf
  • STWiOR Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/STWiOR - Spacerowa.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/Decyzja - uzg. wydz. dróg.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/E-01 Orientacja.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/E-03 schemat oświetlenia - Iłownica bez PZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/IBIOZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/Iłownica ul. Sadzonka .pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/MDCP Iłownica, ulSadzonka - E-02.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/MDCP Iłownica, ulSadzonka - NK.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/Odpis protokołu z narady koordynacyjnej-34.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ŁOWNICA ul. Sadzonka/PDF/ZNAK - widok słupa.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/E-01 Orientacja.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/E-03 schemat oświetlenia - Roztropice ul. Roztropicka.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/IBIOZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/MDCP Roztropice ul. Roztropicka_ZUD_E-02.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/MDCP Roztropice ul. Roztropicka_ZUD_NK.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/Odpis protokołu z narady koordynacyjnej-37.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/Roztropice ul. rel. R-ice - W-ęta .pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/uzg. z ZDP w Bielsku B..pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/ROZTROPICE ul. Roztropicka/PDF/ZNAK - widok słupa.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/Decyzja - uzg. z wydz. dróg.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/E-01 Orientacja.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/E-02 PZT MDCP Rudzica, ul. Spacerowa.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/E-02U MDCP Rudzica, ul. Spacerowa-uzg. wydział dróg.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/E-03 schemat oświetlenia - Rudzica ul. Spacerowa.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/IBIOZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 1/RUDZICA ul. Spacerowa/PDF/PDF/Rudzica ul. Spacerowa .pdf
  • Przedmiar Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/PR__Biery ul. Kamienna.pdf
  • Przedmiar Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/PR__Jasienica ul. Jarzębinowa.pdf
  • Przedmiar Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/PR__Międzyrzecze Górne ul. Bielska.pdf
  • Przedmiar Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/PR__Międzyrzecze Górne ul. Jeździecka.pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/P_AB + ZAG___Biery ul. Kamienna (gminna).pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/P__Techniczny__Biery ul. Kamienna.pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/P_AB + ZAG___Jasienica ul. Jarzębinowa(gminna).pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/P__Techniczny__Jasienica ul. Jarzębinowa.pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/P_AB + ZAG___Międzyrzecze Górne ul. Bielska (powiatowa).pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/P__Techniczny__Międzyrzecze Górne ul. Bielska.pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/P_AB + ZAG___Międzyrzecze Górne ul. Jeździecka (gminna).pdf
  • Projekt Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/P__Techniczny__Międzyrzecze Górne ul. Jeździecka.pdf
  • STWiOR Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/STWiOR - ul. Kamienna.pdf
  • STWiOR Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/STWiOR - Jaśminowa.pdf
  • STWiOR Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/STWiOR - ul. Bielska.pdf
  • STWiOR Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/STWiOR - ul. Jeździecka.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/E-01 Orientacja.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/E-03 schemat oświetlenia - Biery ul. Kamienna.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/E-04 schemat oświetlenia - szafka PZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/IBIOZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/MDCP Biery, ul. Kamienna_ZUD_22.10.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/MDCP Biery, ul. Kamienna_ZUD_E-02.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/MDCP Biery, ul. Kamienna_ZUD_NK.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/Odpis protokołu z narady koordynacyjnej-40.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/uzg. Wydział dróg.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/BIERY ul. Kamienna/PDF/ZNAK - widok słupa.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/14 Gm. Jasienica, ul. Jarzębinowa i Jaśminowa.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/E-01 Orientacja.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/E-02U_ Jasienica ul. Jaśminowa_ZUD_18.10 - uzg. wydział dróg.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/E-03 schemat oświetlenia - Jasienica ul. Jarzębinowa, Jaśminowa.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/IBIOZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/Jasienica ul. Jarzębinowa i Jaśminowa - T.D. warunki.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/MDCP Jasienica ul. Jaśminowa_ZUD_18.10.24 - plan sytuacyjny.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/MDCP Jasienica ul. Jaśminowa_ZUD_E-02.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/MDCP Jasienica ul. Jaśminowa_ZUD_NK.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/Odpis protokołu z narady koordynacyjnej-41.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/Uzg. z wydziałem dróg.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/JASIENICA ul. Jarzębinowa, Jaśminowa/PDF/ZNAK - widok słupa.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/E-01 Orientacja.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/E-03 schemat oświetlenia - Międzyrzecze Górne ul. Bielska.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/E-04 schemat oświetlenia - szafka PZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/IBIOZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/MDCP Międzyrzecze Górne, ulBielska - E-02.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/MDCP Międzyrzecze Górne, ulBielska - NK.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/Międzyrzecze Górne ul. Jeździecka .pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/Nowe warunki techn/OWU 2024-09-26.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/Nowe warunki techn/Pismo.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/Nowe warunki techn/UP.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/Nowe warunki techn/WP.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/Odpis protokołu z narady koordynacyjnej-36.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/uzg. z ZDP w Bielsku B..pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE. G ul. Bielska/PDF/ZNAK - widok słupa.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/E-01 Orientacja.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/E-03 schemat oświetlenia - Międzyrzecze Górne ul. Jeździecka.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/E-04 schemat oświetlenia - szafka PZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/IBIOZ.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/MDCP Międzyrzecze Górne, ulJezdziecka - E-02.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/MDCP Międzyrzecze Górne, ulJezdziecka - NK.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/Odpis protokołu z narady koordynacyjnej-36.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/uzg. Wydział Dróg.pdf
  • Inny Zał. 4, 6 cz. 2/MIĘDZYRZECZE.G ul. Jeździecka/PDF/ZNAK - widok słupa.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Jasienica