Postępowanie zakończone 2026-07-23
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą Budowa kanalizacji sanitarnej w sołectwie Grodziec
Gmina Jasienica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344232
- Zamawiający
- Gmina Jasienica
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt zał. 1 do OPZ poradnik Dostępność_cyfrowa_w_zam._publ..pdf
- Projekt Załącznik nr 4 OPZ.pdf
- SWZ SWZ ZP.271.22.2026 - 15.07.2026.pdf
- Wzór umowy Zał. 3 PPU.pdf
- Formularz Formularz oferty + załączniki ZP.271.22.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026.BZP 00344232.01 z dnia 2026-07-15.pdf
- Inny Zał. nr 6 Dokumentacja.zip
- Inny Zał. nr 6 Dokumentacja/ORTOFOTOMAPA - ZAKRES DO SKANALIZOWANIA .pdf
- Inny Zał. nr 6 Dokumentacja/pismo SKO-EKO z dnia 22.05.2026.pdf
- Inny Zał. nr 6 Dokumentacja/WARUNKI TECH. SKO-EKO .pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Jasienica
- Odbudowa i przebudowa odwodnienia dróg gminnych uszkodzonych w wyniku zdarzeń o charakterze klęsk żywiołowych z 2024 roku
- Remonty dróg gminnych uszkodzonych przez deszcz nawalny w dniach 3-4 czerwca 2024 roku
- Budowa oświetlenia ulicznego
- Budowa magazynu zasobów Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz z zagospodarowaniem terenu w Gminie Jasienica
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bierach, ul. Słoneczna etap II