Postępowanie zakończone 2026-08-10
Odbudowa i przebudowa odwodnienia dróg gminnych uszkodzonych w wyniku zdarzeń o charakterze klęsk żywiołowych z 2024 roku
Gmina Jasienica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360796
- Zamawiający
- Gmina Jasienica
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jasienica, pow. bielski, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Zał. 4 STWIORB.zip
- SWZ SWZ ZP.271.23.2026.pdf
- Wzór umowy Zał. 3 PPU.pdf
- Formularz Formularz oferty ZP.271.23.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026.BZP 00360796.01 z dnia 2026-07-24.pdf
- Inny Zał. 1a, 1b, 5.zip
- Przedmiar Zał. 1a, 1b, 5/Zał. 1a, 5/Zał. 1a.xlsx
- Przedmiar Zał. 1a, 1b, 5/Zał. 1a, 5/Zał. 5.pdf
- Przedmiar Zał. 1a, 1b, 5/Zał. 1b, 5/Zał. 1a.xlsx
- Przedmiar Zał. 1a, 1b, 5/Zał. 1b, 5/Zał. 5.pdf
- STWiOR Zał. 4 STWIORB/SST Mazańcowice Rajska.rar
- STWiOR Zał. 4 STWIORB/SST Spacerowa Wieszczęta/D020101.pdf
- STWiOR Zał. 4 STWIORB/SST Spacerowa Wieszczęta/D040404.pdf
- STWiOR Zał. 4 STWIORB/SST Spacerowa Wieszczęta/D060301.pdf
- STWiOR Zał. 4 STWIORB/SST Spacerowa Wieszczęta/D080500.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Jasienica
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą Budowa kanalizacji sanitarnej w sołectwie Grodziec
- Remonty dróg gminnych uszkodzonych przez deszcz nawalny w dniach 3-4 czerwca 2024 roku
- Budowa oświetlenia ulicznego
- Budowa magazynu zasobów Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz z zagospodarowaniem terenu w Gminie Jasienica
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bierach, ul. Słoneczna etap II