WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-13

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bierach, ul. Słoneczna etap II

Gmina Jasienica

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00310433
Zamawiający
Gmina Jasienica
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-13
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-26

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Zał 1a Kosztorys ofertowy ZP.271.18.2026.xls
  • Przedmiar Zał. 6 Przedmiar robót.pdf
  • STWiOR Zał. 3 PPU.pdf
  • SWZ SWZ ZP.271.18.2026.pdf
  • Formularz Formularz oferty + załączniki ZP.271.18.2026.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026.BZP 00310433.01 z dnia 2026-06-26.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja.zip
  • Projekt Zał. 4 Dokumentacja/PROJEKT TECHNICZNY/OT_Techniczny_Biery_Słoneczna.pdf
  • Projekt Zał. 4 Dokumentacja/PROJEKT TECHNICZNY/rys. 1- PZT.pdf
  • Projekt Zał. 4 Dokumentacja/PROJEKT TECHNICZNY/rys. 2- profil podłużny.pdf
  • Projekt Zał. 4 Dokumentacja/PROJEKT TECHNICZNY/rys.3- studnia betonowa.pdf
  • Projekt Zał. 4 Dokumentacja/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU, PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/OT_Budowlany_Biery_Słoneczna.pdf
  • Projekt Zał. 4 Dokumentacja/załączniki do projektu budowlanego- dokumenty formalno- prawne/zał. 5- odpis protokołu z Naradą Koordynacyjną.pdf
  • STWiOR Zał. 4 Dokumentacja/SPECYFIKACJA TECHNICZNA.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/Odtworzenia- ulicy SŁONECZNA BIERY.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU, PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/rys. 1- pzt.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU, PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/rys. 2 - profil.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/załączniki do projektu budowlanego- dokumenty formalno- prawne/zał. 1- Informacja dotycząca bioz .pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/załączniki do projektu budowlanego- dokumenty formalno- prawne/zał. 2- warunki technicze rozbud.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/załączniki do projektu budowlanego- dokumenty formalno- prawne/zał. 3- mapa załącznik do uzgodnienia RZSW.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/załączniki do projektu budowlanego- dokumenty formalno- prawne/zał. 3- uzgodnienie z RZSW.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/załączniki do projektu budowlanego- dokumenty formalno- prawne/zał. 4- decyzja Wójta Gminy Jasienica.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/załączniki do projektu budowlanego- dokumenty formalno- prawne/zał. 4- mapa załącznik do decyzji UG.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/załączniki do projektu budowlanego- dokumenty formalno- prawne/zał. 5- mapa- załącznik do Narady Koordynacyjnej.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/załączniki do projektu budowlanego- dokumenty formalno- prawne/zał. 6- mapa do celów projektowych.pdf
  • Inny Zał. 4 Dokumentacja/załączniki do projektu budowlanego- dokumenty formalno- prawne/zał. 7- uzgodnienie projektu z Aqua.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Jasienica