Postępowanie zakończone 2026-07-27
Remonty dróg gminnych uszkodzonych przez deszcz nawalny w dniach 3-4 czerwca 2024 roku
Gmina Jasienica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335804
- Zamawiający
- Gmina Jasienica
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZP.271.21.2026.pdf
- Wzór umowy Zał. 3 PPU.pdf
- Formularz Formularz oferty ZP.271.21.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026.BZP 00335804.01 z dnia 2026-07-10.pdf
- Inny Zał.1abc, 4,5.zip
- Przedmiar Zał.1abc, 4,5/Zał.1a,b,c, 5/Część 1/Kosztorys of. cz. 1.xlsx
- Przedmiar Zał.1abc, 4,5/Zał.1a,b,c, 5/Część 1/Przedmiar cz. 1.pdf
- Przedmiar Zał.1abc, 4,5/Zał.1a,b,c, 5/Część 2/Kosztorys of. cz. 2.xlsx
- Przedmiar Zał.1abc, 4,5/Zał.1a,b,c, 5/Część 2/Przedmiar cz. 2.pdf
- Przedmiar Zał.1abc, 4,5/Zał.1a,b,c, 5/Część 3/Droga cz. 3/Kosztorys of. cz. 3.xlsx
- Przedmiar Zał.1abc, 4,5/Zał.1a,b,c, 5/Część 3/Droga cz. 3/Przdmiar cz. 3.pdf
- Przedmiar Zał.1abc, 4,5/Zał.1a,b,c, 5/Część 3/Most cz. 3/Most kosztorys of cz. 3.xlsx
- Przedmiar Zał.1abc, 4,5/Zał.1a,b,c, 5/Część 3/Most cz. 3/Przedmiar cz. 3.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 1/D010204.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 1/D040101_040301.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 1/D040404.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 1/D040500_040504.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 1/D060301.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 2/D010204.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 2/D040101_040301.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 2/D040404.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 2/D040500_040504.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 2/D060301.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 2/D080500.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 3/D010204.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 3/D040404.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 3/D040500_040504.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 3/D060301.pdf
- STWiOR Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz.3 - most.pdf
- Inny Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 1/D050305.pdf
- Inny Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 2/D050305.pdf
- Inny Zał.1abc, 4,5/Zał. 4/SST cz. 3/D050305.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Jasienica
- Odbudowa i przebudowa odwodnienia dróg gminnych uszkodzonych w wyniku zdarzeń o charakterze klęsk żywiołowych z 2024 roku
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą Budowa kanalizacji sanitarnej w sołectwie Grodziec
- Budowa oświetlenia ulicznego
- Budowa magazynu zasobów Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz z zagospodarowaniem terenu w Gminie Jasienica
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bierach, ul. Słoneczna etap II