Postępowanie zakończone 2026-07-07
Rozbudowa dróg gminnych nr 490230S i 490237S ("Pierściecka") w sołectwie Roztropice, Gmina Jasienica - etap 1
Gmina Jasienica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00301670
- Zamawiający
- Gmina Jasienica
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 1a Kosztorys ofertowy + tabela.xls
- Przedmiar Załącznik nr 6 Przedmiar.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz.1.zip
- STWiOR Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz.2.zip
- SWZ SWZ ZP.271.16.2026 - 22.06.2026 sign.pdf
- Formularz Formularz oferty + załączniki ZP.271.16.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026.BZP 00301670.01 z dnia 2026-06-22.pdf
- Inny Załącznik nr 3 PPU.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 1/Opinie, Uzgodnienia, Decyzje/AQUA/SKM_C300i24031312080.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 1/Opinie, Uzgodnienia, Decyzje/AQUA/SKM_C300i24031312081.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 1/Opinie, Uzgodnienia, Decyzje/Decyzja środowiskowa.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 1/Opinie, Uzgodnienia, Decyzje/Decyzja ZRID.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 1/Opinie, Uzgodnienia, Decyzje/Opinia geotechniczna - Roztropice.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 1/Opinie, Uzgodnienia, Decyzje/Pozwolenie wodnoprawne ost..pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 1/Opinie, Uzgodnienia, Decyzje/PSG/PSG Uzgodnienie.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 1/Opinie, Uzgodnienia, Decyzje/PSG/Sza-skoc-km24031314010.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Pojekt Docelowej Organizacji Ruchu/Projekt DOR.docx
- Projekt Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/TOM II - PAB.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/TOM I - PZT.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/TOM IV - Załączniki BIOZ.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/STWiORB Roztropice.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Inwentaryzacja zadrzewienia.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Pojekt Docelowej Organizacji Ruchu/4.1DOR.dgn.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Pojekt Docelowej Organizacji Ruchu/4.2DOR.dgn.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Pojekt Docelowej Organizacji Ruchu/4.3DOR.dgn.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Pojekt Docelowej Organizacji Ruchu/orientacja.dgn.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/2.1 Mapa.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/2.1 PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/2.2 Mapa.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/2.2 PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/2.3 Mapa.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/2.3 PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/3.1 Profil.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/3.2 Profil.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/4.1 Przekroje typowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/4.2 Przekroje typowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/4.3 Przekroje typowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/4.4 Przekroje typowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/5.1 Przepusty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/5.2 Przepusty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/5.3 Przepusty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/5.4 Przepusty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/5.5 Rowy.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt budowlany/Część graficzna/5.6 Wyloty.dgn.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/2.1 PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/2.2 PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/2.3 PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/3.1 Profil.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/3.2 Profil.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/4.1 Przekroje typowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/4.2 Przekroje typowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/4.3 Przekroje typowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/4.4 Przekroje typowe.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/5.1 Przepusty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/5.2 Przepusty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/5.3 Przepusty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/5.4 Przepusty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/5.5 Przepusty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/5.6 Wyloty.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.10 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.11 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.12 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.1 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.2 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.3 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.4 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.5 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.6 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.7 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.8 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Projekt Techniczny/6.9 PRZEKROJE TYPOWE.pdf
- Inny Załącznik nr 4 Dokumentacja oraz STWIORB cz. 2/Wykaz drzew do wycinki.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Jasienica
- Odbudowa i przebudowa odwodnienia dróg gminnych uszkodzonych w wyniku zdarzeń o charakterze klęsk żywiołowych z 2024 roku
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą Budowa kanalizacji sanitarnej w sołectwie Grodziec
- Remonty dróg gminnych uszkodzonych przez deszcz nawalny w dniach 3-4 czerwca 2024 roku
- Budowa oświetlenia ulicznego
- Budowa magazynu zasobów Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz z zagospodarowaniem terenu w Gminie Jasienica