Postępowanie zakończone 2026-08-17
Instalacja systemu szlabanowego wraz z automatyczną kasą do pobierania opłat
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380396
- Zamawiający
- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kielce, pow. Kielce, woj. świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 1 700 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP-1535-2026 SWZ.docx
- Wzór umowy ZP-1535-2026 Załącznik nr 5 Projektowane postanowienia umowy.docx
- Ogłoszenie ZP-1535-2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 9b - Instrukcja zadawania pytan do postepowania.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 9c - Instrukcja tryb podstawowy bez negocjacji.pdf
- Inny Załącznik nr 9a - Rejestracja Wykonawcy na platformie.pdf
- Inny ZP-1535-2026 Załącznik nr 1 do SWZ.docx
- Inny ZP-1535-2026 Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny ZP-1535-2026 Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny ZP-1535-2026 Załącznik nr 4 do SWZ.docx
- Inny ZP-1535-2026 Załącznik nr 6 Wykaz wykonanych dostaw.doc
- Inny ZP-1535-2026 Załącznik nr 7 do SWZ Zobowiązanie.docx
- Inny ZP-1535-2026 Załącznik nr 8 OPZ wraz z załącznikami.zip
- Projekt PFU szlaban - parking Przychodni ul. Jagiellońska.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 1 Teren z prawem do dysponowania przez Szpital.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 2 Lokalizacja istniejącego parkingu.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 3 Zakładany zakres rozbudowy parkingu.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 4 Dokumentacja fotograficzna.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 700 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, instrukcję, instrukcję, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
- Modernizacja oświetlenia jarzeniowego na LED w pomieszczeniach segmentu E1 oraz Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w segmencie E
- Rozbudowa i przebudowa segmentu C wraz z wyposażeniem w WSS w Czerwonej Górze celem zwiększenia możliwości diagnostycznych Działów: Diagnostyki Laboratoryjnej, Obrazowej, Endoskopii oraz Apteki
- Modernizacja energetyczna części pomieszczeń administracyjnych wraz z ich adaptacją – III piętro Segmentu D
- Przebudowa oraz rozbudowa parkingu Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Kielcach
- Budowa pochylni dla niepełnosprawnych przy budynku Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Kielcach