Postępowanie zakończone 2026-08-24
Modernizacja oświetlenia jarzeniowego na LED w pomieszczeniach segmentu E1 oraz Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w segmencie E
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391102
- Zamawiający
- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Czerwona Góra
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 1 800 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP-0962-A-2026 SWZ.docx
- Wzór umowy ZP-0962-A-2026 Załącznik nr 4 do SWZ Proj. postanowienia umowy.docx
- Ogłoszenie ZP-0962-A-2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 9b - Instrukcja zadawania pytan do postepowania.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 9c - Instrukcja tryb podstawowy bez negocjacji.pdf
- Inny Załącznik nr 9a - Rejestracja Wykonawcy na platformie.pdf
- Inny ZP-0962-A-2026 Załącznik nr 1 do SWZ.docx
- Inny ZP-0962-A-2026 Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny ZP-0962-A-2026 Załącznik nr 3a do SWZ.docx
- Inny ZP-0962-A-2026 Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny ZP-0962-A-2026 Załącznik nr 5 do SWZ Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia.doc
- Inny ZP-0962-A-2026 Załącznik nr 6 do SWZ Zobowiązanie.docx
- Inny ZP-0962-A-2026 Załącznik nr 7 do SWZ Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny ZP-0962-A-2026 Załącznik nr 8 do SWZ OPZ wraz z załącznikami.zip
- Projekt OPZ wraz z załącznikami/E-02_INSTALACJA OŚWIETLENIOWA - 5 PIĘTRO, SEGMENT E.pdf
- Inny OPZ wraz z załącznikami/E1 pięro 3.pdf
- Inny OPZ wraz z załącznikami/E1 piętro 1.pdf
- Inny OPZ wraz z załącznikami/E1piętro 2.pdf
- Inny OPZ wraz z załącznikami/Komunikacja E1.2.jpg
- Inny OPZ wraz z załącznikami/Korytarz bloku operacyjnego E1.3.jpg
- Inny OPZ wraz z załącznikami/Korytarz OAiIT.jpg
- Inny OPZ wraz z załącznikami/OPZ - Modernizacja Oświetlenia LED w Szpitalu w Czerwonej Górze.pdf
- Inny OPZ wraz z załącznikami/Sala intensywnego nadzoru OAiIT (2).jpg
- Inny OPZ wraz z załącznikami/Sala intensywnego nadzoru OAiIT.jpg
- Inny OPZ wraz z załącznikami/Sala operacyjna (2).jpg
- Inny OPZ wraz z załącznikami/Sala operacyjna.jpg
- Inny OPZ wraz z załącznikami/Sterylizacja strona czysta E1.2.jpg
- Inny OPZ wraz z załącznikami/Sterylizatornia strona brudna E1.2.jpg
- Inny OPZ wraz z załącznikami/Zestawienie lamp E 1.xls
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 800 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, instrukcję, instrukcję, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
- Rozbudowa i przebudowa segmentu C wraz z wyposażeniem w WSS w Czerwonej Górze celem zwiększenia możliwości diagnostycznych Działów: Diagnostyki Laboratoryjnej, Obrazowej, Endoskopii oraz Apteki
- Instalacja systemu szlabanowego wraz z automatyczną kasą do pobierania opłat
- Modernizacja energetyczna części pomieszczeń administracyjnych wraz z ich adaptacją – III piętro Segmentu D
- Przebudowa oraz rozbudowa parkingu Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Kielcach
- Budowa pochylni dla niepełnosprawnych przy budynku Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Kielcach