Postępowanie zakończone 2026-09-01
Rozbudowa i przebudowa segmentu C wraz z wyposażeniem w WSS w Czerwonej Górze celem zwiększenia możliwości diagnostycznych Działów: Diagnostyki Laboratoryjnej, Obrazowej, Endoskopii oraz Apteki
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391787
- Zamawiający
- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Czerwona Góra
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 60 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt ZP-1560-2026 Załącznik nr 9 do SWZ PFU wraz z załącznikami.zip
- SWZ ZP-1560-2026 SWZ.docx
- Wzór umowy ZP-1560-2026 Załącznik nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.doc
- Ogłoszenie ZP-1560-2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 10b - Instrukcja zadawania pytan do postepowania.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 10c - Instrukcja tryb podstawowy bez negocjacji.pdf
- Inny Załącznik nr 10a - Rejestracja Wykonawcy na platformie.pdf
- Inny ZP-1560-2026 Załącznik nr 1 do SWZ.docx
- Inny ZP-1560-2026 Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny ZP-1560-2026 Załącznik nr 3a do SWZ.docx
- Inny ZP-1560-2026 Załącznik nr 3 do SWZ.docx
- Inny ZP-1560-2026 Załącznik nr 5 do SWZ Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia.doc
- Inny ZP-1560-2026 Załącznik nr 6A do SWZ Wykaz usług.docx
- Inny ZP-1560-2026 Załącznik nr 6B do SWZ - Wykaz wykonanych robót.doc
- Inny ZP-1560-2026 Załącznik nr 7 do SWZ Zobowiązanie.docx
- Inny ZP-1560-2026 Załącznik nr 8 do SWZ Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Projekt PFU.pdf
- Projekt Zał. nr 10 do PFU - zagospodarowanie rozb. C.pdf
- Projekt Zał. nr 11 do PFU - decyzja lokalizacyjna + załącznik graficzny.pdf
- Projekt Zał. nr 12 do PFU - Koncepcja segm. C - piętro 1 - Apteka.pdf
- Projekt Zał. nr 13 do PFU - Koncepcja segm. C - piętro 2 - Laboratorium.pdf
- Projekt Zał. nr 14 do PFU - Koncepcja segm. C - piętro 3 - Diagnostyka Obrazowa.pdf
- Projekt Zał. nr 15 do PFU - Koncepcja segm. C - piętro 4 - Endoskopia.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/EL_APTEKA_opis-enn.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/EL_APTEKA_strona tyt-enn.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. sanitarne/OPIS_APTEKA.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/opisy/ekspertyza.pdf
- Projekt Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/opisy/opis tech..pdf
- Projekt Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/technologia/technologia apteka.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/1.PROJEKT BUDOWLANY.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/5.PROJEKT WYKONAWCZY-INST. ELEKTRYCZNE.pdf
- Projekt Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/9.PROJEKT WYKONAWCZY-INSTALACJE SANIT..pdf
- Projekt Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_2_1_Opis konstrukcji.pdf
- Projekt Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_5_1_OPIS TECHNICZNY ELEKKTRYCZNY.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/4 TECHNOLOGIA.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/5 RZUT BUDOWLANY PODSTAWOWY.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/6 RZUT SUFITÓW.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/instalacje elektryczne/Opis_techniczny_el.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/instalacje elektryczne/rys E-01 Plan instalacji oświetlenia.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/instalacje elektryczne/rys E-02 Plan instalacji elektrycznych.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/Instalacje sanitarne/OPIS_I-STRONA+uprawnienia.pdf
- Projekt Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/Instalacje sanitarne/OPIS_PB.pdf
- Projekt Zał. nr 7 do PFU - Wykaz zakładanej powierzchni.pdf
- Projekt Zał. nr 8 do PFU - mapa zasadnicza.pdf
- Projekt Zał. nr 9 do PFU - mapa zasadnicza z zakresem inwestycji.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/architektura/A1 - RZUT PIĘTRA 1 (POZ.+1).pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/architektura/A4 - ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E10 - SCHEMAT INSTALACJI DSO.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E11 - PLAN INSTALACJI SSP.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E12 - PLAN INSTALACJI SSP.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E1 - SCHEMAT ZASILANIA.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E2 - PLAN INSTALACJI ZASILANIA.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E3 - PLAN INSTALACJI WYRÓWNAWCZYCH.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E4 - PLAN INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E5 - PLAN INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E6 - SCHEMAT SIECI STRUKTURALNEJ.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E7 - SCHEMAT INSTALACJI DOMOFONOWEJ.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E8 - SCHEMAT KONTROLI DOSTĘPU.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. elektryczne/E9 - PLAN INSTALACJI DSO.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. sanitarne/bilans powietrza_APTEKA.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. sanitarne/S1 - RZUT ZAKRESU OPRACOWANIA - INSTALACJA WOD.-KAN..pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. sanitarne/S2 - ROZWINIĘCIE INSTALACJI WODNEJ.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. sanitarne/S3 - PROFIL KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. sanitarne/S4 - RZUT ZAKRESU OPRACOWANIA - WENTYLACJA MECHANICZNA.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/inst. sanitarne/S5 - RZUT DACHU - WENTYLACJA MECHANICZNA.pdf
- Inny Zał. nr 1 do PFU-dokum. archiwalna poz. I-Apteka/technologia/T1 - RZUT PIĘTRA 1 (POZ.+1).pdf
- Inny Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/10.RZUT PARTERU-INST. WODOCIĄGOWA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/11.RZUT PARTERU-INST. KANALIZACJI.pdf
- Inny Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/12.RZUT PARTERU-INST. WENTYL. MECH..pdf
- Inny Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/13.RZUT PARTERU-INST. KLIMATYZACJI.pdf
- Inny Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/2.RZUT PARTERU-INWENTARYZACJA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/3.RZUT PARTERU-WYBURZENIA.pdf
- Inny Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/4.RZUT PARTERU-STAN PRJEKTOWY.pdf
- Inny Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/6.RZUT PARTERU-INST. OŚWIETLENIOWE.pdf
- Inny Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/7.RZUT PARTERU-INST. ELEKTRYCZNE.pdf
- Inny Zał. nr 2 do PFU-dokum. archiwalna poz. II-Laboratorium/8.SCHEMAT TABLICY.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/instal. klimatyzacji/Zał. 1 - Dokumentacja powykonawcza - Diagnostyka Obrazowa.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/instal. klimatyzacji/Zał. 2 - Dokumentacja powykonawcza - Diagnostyka Obrazowa.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_1_4_rys_A-1.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_1_5_rys_A-4.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_1_6_rys_A-5.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_1_7_rys_A-6.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_1_8_rys_A-7.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_2_2_ Wzmocnienia stropu.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_3_1_Projekt osłon stałych cz. 1.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_3_2_Projekt osłon stałych cz. 2.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_4_PROJEKT WENTYLACJI MECHANICZNEJ.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_5_2_Instalacja oswietleniowa.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_5_3_Instalacje sily, sterowan i uziemien.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_5_4_ Schemat zasilania aparatow RTG i tomografu.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_6_Projekt technologiczny.pdf
- Inny Zał. nr 3 do PFU-dokum. archiwalna poz. III-Diagn. Obrazowa/Zał_7_PROJEKT INSTALACJI WOD.-KAN..pdf
- Inny Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/instalacje elektryczne/rys E-03 Schemat tablicy zasilającej - T1.pdf
- Inny Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/instalacje elektryczne/rys E-04 Schemat tablicy sieci IT.pdf
- Inny Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/Instalacje sanitarne/Rys.1-297x630.pdf
- Inny Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/Instalacje sanitarne/Rys.2-297x630.pdf
- Inny Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/Instalacje sanitarne/Rys.3-297x630.pdf
- Inny Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/Instalacje sanitarne/Rys.4-297x630.pdf
- Inny Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/Instalacje sanitarne/Rys.5-297x630.pdf
- Inny Zał. nr 4 do PFU-dokum. archiwalna poz. IV-Endoskopia/Instalacje sanitarne/Rys.6-297x420.pdf
- Inny Zał. nr 5 do PFU-dokum. archiwalna-elewacja i dach/RYS_A-10.pdf
- Inny Zał. nr 5 do PFU-dokum. archiwalna-elewacja i dach/RYS_A-1.pdf
- Inny Zał. nr 5 do PFU-dokum. archiwalna-elewacja i dach/RYS_A-2.pdf
- Inny Zał. nr 5 do PFU-dokum. archiwalna-elewacja i dach/RYS_A-3.pdf
- Inny Zał. nr 5 do PFU-dokum. archiwalna-elewacja i dach/RYS_A-4.pdf
- Inny Zał. nr 5 do PFU-dokum. archiwalna-elewacja i dach/RYS_A-5.pdf
- Inny Zał. nr 5 do PFU-dokum. archiwalna-elewacja i dach/RYS_A-6.pdf
- Inny Zał. nr 5 do PFU-dokum. archiwalna-elewacja i dach/RYS_A-7.pdf
- Inny Zał. nr 5 do PFU-dokum. archiwalna-elewacja i dach/RYS_A-8.pdf
- Inny Zał. nr 5 do PFU-dokum. archiwalna-elewacja i dach/RYS_A-9.pdf
- Inny Zał. nr 6 do PFU - Instrukcja p.poż. segmentu C/Bud C IBP.pdf
- Inny Zał. nr 6 do PFU - Instrukcja p.poż. segmentu C/Bud C Piętro 0 - pr leków cytost.pdf
- Inny Zał. nr 6 do PFU - Instrukcja p.poż. segmentu C/Bud C Piętro 1.pdf
- Inny Zał. nr 6 do PFU - Instrukcja p.poż. segmentu C/Bud C Piętro III.pdf
- Inny Zał. nr 6 do PFU - Instrukcja p.poż. segmentu C/Bud C Piętro II.pdf
- Inny Zał. nr 6 do PFU - Instrukcja p.poż. segmentu C/Bud C Piętro IV.pdf
- Inny Zał. nr 6 do PFU - Instrukcja p.poż. segmentu C/Bud C ZT C.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 60 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, instrukcję, instrukcję, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
- Modernizacja oświetlenia jarzeniowego na LED w pomieszczeniach segmentu E1 oraz Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w segmencie E
- Instalacja systemu szlabanowego wraz z automatyczną kasą do pobierania opłat
- Modernizacja energetyczna części pomieszczeń administracyjnych wraz z ich adaptacją – III piętro Segmentu D
- Przebudowa oraz rozbudowa parkingu Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Kielcach
- Budowa pochylni dla niepełnosprawnych przy budynku Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Kielcach