Postępowanie zakończone 2026-08-27
Budowa ulic na terenie miasta Iława
GMINA MIEJSKA IŁAWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388402
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA IŁAWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Iława, pow. iławski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót.7z
- SWZ SWZ -Budowa ulic na terenie miasta Iława-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZP.271.28.2026.pdf
- Inny Załączniki do SWZ - wersja edytowalna.docx
- Przedmiar Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 1/KOiP_ul._Dabrowskiego_Etap_IV.kst.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 1/KOiP_ul. Dabrowskiego_Etap_IV.xls
- Przedmiar Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 2/Łącznik nr 1/KOiP_Przebud._ul._Zielona.kst.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 2/Łącznik nr 1/KOiP_Przebud._ul._Zielona.xls
- Przedmiar Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 2/Łącznik nr 2/KOiP_ul._Zielona_Zjazd.kst.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 2/Łącznik nr 2/KOiP_ul._Zielona_Zjazd.xls
- Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 2/Łącznik nr 1/PT_Przebud._DG207020N_ul._Zielona.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 2/Łącznik nr 1/PZT_Łącznik.dwg
- Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 2/Łącznik nr 2/PT_Zjazd_ul. Zielona.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 2/Łącznik nr 2/PZT_Zjazd.dwg
- STWiOR Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 1/SST_ul._Dąbrowskiego IV-V.pdf
- STWiOR Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 2/Łącznik nr 1/SST_Przebud._ul._Zielona.pdf
- STWiOR Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 2/Łącznik nr 2/SST_ul._Zielona_Zjazd.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa, STWIORB, przedmiar robót/Część 1/Opracowanie_techniczne _remont_dróg_ul._Dabrowskiego_Etap_IV-V.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEJSKA IŁAWA
- Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania modernizacja dachu sali gimnastycznej i nawierzchni boiska szkolnego SP1
- Usługa nadzoru nad zadaniem "Przebudowa hali magazynowej przy ul. Produkcyjnej 4 w Iławie"
- Postepowanie znak: ZP.271.25.2026 "Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 na Osiedlu Lubawskim w Iławie" (II)
- Remonty i konserwacja miejskiej sieci kanalizacji deszczowej na terenie Iławy
- Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 na Osiedlu Lubawskim w Iławie