Postępowanie zakończone 2026-08-18
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania modernizacja dachu sali gimnastycznej i nawierzchni boiska szkolnego SP1
GMINA MIEJSKA IŁAWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00384708
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA IŁAWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Iława, pow. iławski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania modernizacja dachu sali gimnastycznej i nawierzchni boiska szkolnego SP1-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZP.271.27.2026.pdf
- Inny Załączniki do SWZ - wersja edytowalna.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEJSKA IŁAWA
- Budowa ulic na terenie miasta Iława
- Usługa nadzoru nad zadaniem "Przebudowa hali magazynowej przy ul. Produkcyjnej 4 w Iławie"
- Postepowanie znak: ZP.271.25.2026 "Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 na Osiedlu Lubawskim w Iławie" (II)
- Remonty i konserwacja miejskiej sieci kanalizacji deszczowej na terenie Iławy
- Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 na Osiedlu Lubawskim w Iławie