Postępowanie zakończone 2026-08-13
Usługa nadzoru nad zadaniem "Przebudowa hali magazynowej przy ul. Produkcyjnej 4 w Iławie"
GMINA MIEJSKA IŁAWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378770
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA IŁAWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Iława, pow. iławski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU magazyn 21.05.2026.pdf
- SWZ SWZ_ZP.271.18.2026-sig.pdf
- Wzór umowy Załączniki w wersji edytowalnej.docx
- Ogłoszenie ogloszenie_zamowienia.pdf
- Inny Infornacja z otwarcia ZP.271.18.2026-sig.pdf
- Inny ogkoszenie_wynik.pdf
- Inny zawiadomienie o wyborze ZP.271.18.2026-sig.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEJSKA IŁAWA
- Budowa ulic na terenie miasta Iława
- Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania modernizacja dachu sali gimnastycznej i nawierzchni boiska szkolnego SP1
- Postepowanie znak: ZP.271.25.2026 "Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 na Osiedlu Lubawskim w Iławie" (II)
- Remonty i konserwacja miejskiej sieci kanalizacji deszczowej na terenie Iławy
- Budowa kompleksu sportowego Orlik 2025 na Osiedlu Lubawskim w Iławie