Postępowanie zakończone 2026-06-15
Modernizacja systemu przeciwpożarowego na terenie Oddziału Muzeum w Uzarzewie. ETAP III – Pałac: parter, piwnica
MUZEUM NARODOWE ROLNICTWA I PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO W SZRENIAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00266570
- Zamawiający
- MUZEUM NARODOWE ROLNICTWA I PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO W SZRENIAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Uzarzewo - Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie - PRD etapy III 2026 Przedmiar.pdf
- STWiOR STWiOR - SSP - Uzarzewo - etapy III 2026.pdf
- SWZ SWZ z załącznikami DA.271.02.2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu DA.271.02.2026.pdf
- Inny DA.271.02.2026 załączniki nr 1-5 edytowalne.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP