Postępowanie zakończone 2026-08-17
Uzarzewo, remont budynku Ostoi – III Etap – remont elewacji północnej i wschodniej wraz z remontem chodników.
MUZEUM NARODOWE ROLNICTWA I PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO W SZRENIAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00370086
- Zamawiający
- MUZEUM NARODOWE ROLNICTWA I PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO W SZRENIAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Uzarzewie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- nie dłuższy niż 60 dni od dnia zawarcia Umowy
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt A-0.pdf
- Projekt Muzeum Uzarzewo remont podestu pdf.pdf
- Projekt Opis techniczny.pdf
- Projekt Opis techniczny PZT PAB.pdf
- Projekt Specyfikacja techniczna elewacja Uzarzewo 2026.pdf
- Projekt Specyfikacja techniczna podest Uzarzewo 2026.pdf
- SWZ SWZ DA271.04.2026.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny A-1.pdf
- Inny A-1.pdf
- Inny A-2.pdf
- Inny A-2.pdf
- Inny A-3.pdf
- Inny A-3.pdf
- Inny A-4.pdf
- Inny A-4.pdf
- Inny A-5.1.pdf
- Inny A-5.1.pdf
- Inny A-5.pdf
- Inny A-5.pdf
- Inny A-6.pdf
- Inny A-6.pdf
- Inny K-1.pdf
- Inny K-2.pdf
- Inny K-3.pdf
- Inny Załączniki edytowalne nr 1-5 do SWZ DA271_04_2026.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP